Продам саджанці ремонтантної ожини Чорна магія (Блек Меджік, Black Magiс)

На відміну від інших сортів плодоносить не тільки на торішніх пагонах, а й на пагонах поточного року. Кущ акуратний, компактний, середньої густоти. Ягоди чорні, глянцеві, великі, овально-витягнутої форми, щільні. Смачні, солодкі, з приємним ожиновим ароматом До родючості грунтів менш вимоглива, ніж малина.
Є шипи, але не агресивні, в зоні плодоношення рідкі, не гострі, на плодових гілочках, плодушках відсутні (збирати легко). На відміну від інших сортів ремів має хороше запилення при високих температурах (що важливо за умов сухого і жаркого літа).
Терміни плодоношення для відкритого грунту - при двох зборах (остання декада червня - початок липня і в кінці серпня-початку вересня) на рівні ранніх сортів, при одному (на погонах поточного року): в кінці липня - першій декаді серпня (початок) і до морозів. Віддає основну масу врожаю до заморозків. Ми на зиму зрізаємо на рівні землі (як ремонтантну малину), не вкриваємо (на відміну від літніх сортів). Оскільки пагони не зимують, хвороб сорт уникає. Високоврожайний, біля 1,8 м, потужний, але дуже вантажиться ягодою, тому потребує підв’язки.
Саджанці з відкритою кореневою системою (ВКС), ціна 25 грн/шт.
Доставка Новою поштою або іншим перевізником. 0968745178 Олександр
Рубрики
Животные, растения
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Насінневе фермерське господарство «Руслан» пропонує насіння кукурудзи власного виробництва: ТАР-349-...
21:30, 26 марта
Купить семена подсолнечника Сирена МС. Семена подсолнечника Сирена МС недорого. Семена подсолнечника...
04:03, 17 марта
Продам надлишки однорічних саджанців малини літніх сортів зі свого саду: Глен Файн (безколючкова),...
14:45, 22 марта