Представник торговельний

Занятость
Полный день
К сожалению, объявление устарело
TEDIS Ukraine є однією з найбільших українських дистрибуційних компаній. Компанія входить до рейтингу Deloitte «500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи» та посідає п’яту сходинку рейтингу «Кращі компанії для лідерів» в Україні за результатами дослідження 2014 року, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group. TEDIS Ukraine також є одним із найбільших платників податків України за даними ДФС.

Основним напрямком діяльності є дистрибуція тютюнових виробів та супутніх товарів. Протягом багатьох років компанія успішно співпрацює із провідними виробниками тютюнової продукції: Philip Morris International, Japan Tobacco International, Imperial Tobacco Group, British American Tobacco.

Штат компанії налічує близько 2 500 співробітників, регіональна мережа складається з 35 регіональних структурних підрозділів (РСП) по всій території України.

Торгова компанія TEDIS Ukraine запрошує випускників на роботу! Можливо без досвіду !

Що ми пропонуємо:

старт кар'єри з посади представник торговельнийофіційне працевлаштування та соціальну захищеністьконкурентну та стабільну заробітну платуможливість професійного і кар'єрного ростувисокий рівень корпоративної культурикорпоративні тренінги та семінари
Вимоги:

середня спеціальна, вища освітанаявність власного автовідповідальність, уважність, ініціативність, самовіддача в роботі, порядність, знання правил ділового етикету і спілкування
Направляйте резюме із зазначенням бажаного рівня з/п.

Або телефонуйте з понеділка по п’ятницю с 9.00 до 18.00.
Рубрики
Продажи, торговля, сбыт
Тедіс Україна, ТОВ
Показать номер
Действия

Похожие объявления

07:22, 12 ноября, №30387
Мелитопольский завод турбокомпрессоров, ООО
15:41, Вчера, №31121
22:24, 31 октября, №31007
Талко, Таврическая литейная компания
15:20, 11 ноября, №31089
15:17, 11 ноября, №31088