Запрошуємо вчителів, молодіжних працівників та виховників із Донецької, Луганської та Запорізької областей до участі у семінарі Liberal Arts від ГО «Українська академія лідерства»!

? Семінар «Liberal Arts» – це інтелектуальна платформа для зустрічі, співпраці, розвитку вчителів та наставників, які приймають виклики сучасності та підтримують модель «навчання впродовж життя». Метою семінару є створення спільноти проактивних освітян, сприяння набуттю нових знань, здатності мислити й діяти стратегічно, генерувати, доносити й втілювати великі ідеї.

? Регіональний семінар «Liberal Arts» відбудеться 23-24 березня в м. Маріуполь (Донецька область). Фокуси цьогорічного семінару: відчути цінність, побачити силу, створити майбутнє. Протягом двох днів ми поділимось кращими освітніми практиками, попрацюємо в групах та обміняємось досвідом.

? Для участі необхідно заповнити анкету до 15 березня, на основі якої буде здійснено відбір. Про результати відбору ми повідомимо електронною поштою до 17 березня.

Участь у семінарі безкоштовна. Учасники будуть забезпечені харчуванням та роздатковими матеріалами. Учасники з інших міст будуть забезпечені житлом.

Коли: 23-24 березня
Де: 1991 Mariupol, проспект Миру, 93Б
Анкета для відбору: http://bit.ly/liberalarts2020

? Подія відбудеться за сприяння Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України".