Який купальник вибрати для маленького бюста, щоб не тільки виглядати красиво, але ще й візуально збільшити об'єм?

На маленький бюст легко підібрати традиційне бікіні, але потрібно звернути особливу увагу на декорування ліфа.

Купальник бондо, який можна придбати в інтернет-магазині EWAshop по адресу https://ewashop.com.ua/biluzna/ginocha/kupalniku/ - це купальник, в якому ліф використовується без лямок. Такий купальник, завдяки своїй формі, візуально збільшує груди, якщо такий купальник ще і оснащений додатковим декором, то ефект може перевершити всі очікування.

Правильний декор в купальниках для маленьких грудей

Такі груди потребують додаткових різнзобарвних деталей, щоб додати об'єму.

По-перше, різні прикраси у вигляді гудзиків, намистин, бісеру, накладних елементів у вигляді квітів і метеликів допоможуть вам урізноманітнити ваш образ цікавими фарбами, додати обсягу бюсту.

По-друге, рюші, волани, бахрома, пензлики, накладні кишені, зроблять ваш образ романтичним або веселим і грайливим, підтримають ваші груди і візуально додадуть їм, як мінімум, один розмір.

Якщо ви вибираєте відрядні купальники, то шукайте варіанти з об'ємними накладними елементами на грудях або зі світлим верхом і темним низом. Дані прийоми допоможуть вам заховати маленькі груди, при цьому ви будете виглядати дуже елегантно.

Правильним рішенням буде купити купальник в горизонтальну смужку, як відомо, смужки - це один з найпопулярніших узорів, який може зіграти на руку власниці або, навпаки, зіпсувати силует. Вибравши купальник в вертикальну смужку, ви витягнете і зменшите обсяг, а якщо в горизонтальну, то збільшите.

Щоб не ворожити з грудьми і в той же час не привертати до них особливої ​​уваги, то потрібно виділити яскравим акцентом інші частини тіла, наприклад, темний ліф і яскраві трусики, красива окантовка в області грудей, яскраві вставки або декор на животі, плечах, шиї або гарний пояс.

Віддайте переваги купальникам з великим малюнком: квіти, геометричні фігури, хитромудрі абстрактні візерунки.

У плані забарвлень ви можете вибирати самі різні кольори, всі вони не зіпсують вашого силуету.

У виборі купальника головне - дотримуватися деяких правил. По-перше, він повинен бути вам за розміром і повністю облягати фігуру.

По-друге, однотонні купальники - це не найкраще рішення для маленьких грудей.

По-третє, не вибирайте занадто тонкі і еластичні тканини без підкладок, тому що при намоканні вони будуть занадто виділяти ваші форми.