Пейнтбол - це гра, яка змушує серце битися з величезною швидкістю, а кров ще швидше бігти по венах. Гравець отримує такий викид адреналіну, що на мить може забутися та відчути себе справжнім солдатом на полі битви.

Примітивна організація бою, в якому команди стріляють один в одного із-за примітивних барикад, сьогодні вже нікого не цікавить. Гравцям потрібен екстремальний активний відпочинок у львові. Тому клуби, які стежать за своїм авторитетом та тримають його на високому рівні, намагаються придумувати креативні сценарії для битв окремих категорій відвідувачів (діти, підлітки, дорослі і т. д.). Це дуже правильно, адже дитина не зможе виконати тих дій, які під силу дорослій людині. Та й деякі елементи задумки дітям можуть бути просто незрозумілі.

Правила сценаріїв можуть бути настільки різноманітні, що навіть самий мудрий стратег зможе знайти для себе цікаве завдання. Якщо розглядати пропоновані сценарії, то звільнення заручників, або захоплення ворожого прапора, здадуться простими дитячими іграми.

На наш погляд, з усіх пропозицій кращий пейнтбол – це той, в якому є певна мета, але її досягнення обмежено деякими додатковими умовами. У таких битвах командам потрібно не лише влучно стріляти та швидко бігати, але й працювати злагоджено, продумувати чітку стратегію та тактику ведення бою.

Чим відрізняється спортивний пейнтбол від тактичного?

Пейнтбол спочатку зарекомендував себе, як відмінна розвага. Гравці різного віку із задоволенням бігають по полю, вистежують противника, відчувають свою спритність та влучність. Однак не можна сказати, що пейнтбол – це лише гра. Безумовно, це ще й спорт, причому іноді жорсткий та стрімкий. Треба зазначити, що спортивний пейнтбол вимагає від гравців відмінної фізичної підготовки, яка допоможе їм дуже швидко та чітко пересуватися по ігровому полю, й безпомилково вражати ціль.

Для цього виду спорту характерні динаміка та здатність досить швидко орієнтуватися і приймати рішення в сформованій ситуації. Кожен гравець виконує певну функцію, а замінити його майже неможливо. При цьому команда тут невелика, порівняно з тактичним пейнтболом, де у грі можуть брати участь кілька сотень людей.

Для гри в спортивний пейнтбол часто використовують спеціально обладнані криті майданчики. Частково із-за малої кількості гравців цей вид пейнтболу не потребує великого простору. Найчастіше команда проходить поле буквально за кілька хвилин. При вдалій атаці супротивник умовно знищується протягом дуже короткого часу. При цьому гравці переживають неймовірний виплеск адреналіну, заради якого і затівається вся гра.