Купити авто з Польщі для їзди по Україні разом з Компанією "Європригін" можливо по найнижчій ціні та у короткий термін. Замовити машину з Польщі можливо з доставкою до любого міста. Автомобіль з Польщі можна купити від 1000 доларів. Вітаємо вас на просторі сайту з пошуку та пригону авто з-за кордону! Польща — унікальна держава, де поєднані кращі традиції з всієї Європи, існує можливість гідно проживати та заробляти нашим одноземцям та звісно придбати автомобіль з Польщі по супер приємним цінам. Погодьтесь, адже не варіант не переплачувати та купити машину в Польщі по цінам у половину, а то й у декілька разів дешевше, ніж в Україні? Сьогодні увесь цивілізований світ пересаджується на автівки європейського зразка, які гарантовано мають кращі експлуатаційні та зовнішні характеристики.

Ціна на машину з Польщі

Поляки настільки лояльно відносяться до українських покупців, що залюбки пропонують непоганий торг, якщо бачать дійсну зацікавленість у автівці. Наша компанія допомагає пригнати машину з Польщі у стислий період з гарантією пошуку та оформлення нашими спеціалістами. Володіємо власною базою чесних автопарків, сайтів, де кожен день розміщується до декількох сотень недорогих авто. Пробіг багатьох не досягає 100 000 км, за рахунок періодичного обновлення автопарку польським власником кожні три-п’ять років.

Замовити авто з Польщі зі знижкою 37% можливо ТУТ

Тому ви отримуєте майже новий автомобіль з Польщі, який не потребує додаткових коштів на ремонтне обслуговування. Перевірку технічного стану, пошук підводних каменів ми беремо на себе. Компанія «Європригін» зацікавлена пригнати вам тільки якісний автопром, за кермом якого ви будете відчувати максимальний комфорт та впевненість.

Ціна на машину з Польші — актуальні пропозиції 2017 року:

  1. Peugeot 5008 2010 року випуску — від 3500 євро, ніж 8000 євро в Україні.
  2. Volvo V70 2007 р.в — від 4000 євро, що на 4000 євро дешевше, ніж в Україні.
  3. Toyota Land Cruiser 2007 рік випуску — від 8000 євро, ніж в Україні за 20 000 євро.
  4. Volkswagen Golf 2005 року за 2500 євро, ніж від 6500 євро в Україні.

Пригнати машину з Польщі з гарантією під ключ

Ми допоможемо вам знайти автомобіль, реєстрований на польського власника, з можливістю подальшого перетину українського кордону. Ви, у свою чергу, будете звільнені від обов’язків постійного переміщення за кордон не частіше одного разу в рік. Це ми також допомагаємо робити, щоб ви відчували максимальну вигоду та комфорт без необхідності робити все самостійно. Наша компанія пропонує придбати авто на польській реєстрації з доставкою прямо до вас під двері з повним оформленням необхідної документації. Допомагаємо купити машину в Польщі з документами на право власності та гарантією проходження митного контролю в строк до семи днів. Можлива допомога з розмитненням придбаного авто. Авто з Польщі цінуються за якість та ідеальний стан на технічному рівні, тому процедура розмитнення — гарантія власного права на розпорядження транспортним засобом. Пригонимо б/у машину з Польщі для їзди по Україні з правом бути власником, або співвласником авто. Страховий поліс, технічний паспорт, договір куплі-продажу, карта Поязду та при необхідності генеральна довіреність обов’язково буде в пакеті з новеньким авто вашої мрії! Скористайтесь унікальною пропозицією вже сьогодні та гарантовано заощаджуйте разом з компанією «Європригін»