Меблі з металу – це універсальне обладнання, якому характерні тривалі терміни експлуатації. На відміну від класичного дерева й бюджетного пластику, вироби з металу стійкі до підвищених навантажень і падінь з висоти. Вони володіють функціональною конструкцією для установки в більшості умов. Металеві меблі розміщуються на складах, в торгових залах, офісах, лабораторіях і фінансових установах. Виробник УХЛ-МАШ представляє продукцію понад 20 років, наші фахівці розробили широкий асортимент. Компанія заснована в 1994 році, взявши в основу потужності машинобудівного заводу. Це дозволило вийти на передові позиції ринку, а також сформувати високі стандарти якості ДСТУ ISO 9001: 2009.

Що являє собою підприємство

Завод УХЛ-МАШ вибрав розробку меблів з металу, оскільки це перспективна сфера розвитку. Все більше клієнтів купують її для компаній і приватного користування, надаючи перевагу класичній надійності сталі. Їй не потрібне часте обслуговування – навіть при базовому догляді меблі прослужать багато років. Раніше такі вироби були громіздкими та непрактичними, але технології компанії зробили їх легкими та зручними у використанні. Меблі з металу грамотно розміщують товари та пристосування, вони знижують витрати часу в роботі персоналу, а також уберігають цінності від крадіжки. Більшість продукції виготовляється у форматі «конструктора» для простоти транспортування, а функціонал розширюється додатковою комплектацією. Металеві меблі доступні серед асортименту компанії УХЛ-МАШ, до якого входить:

        офісні меблі та картотеки;

        стійки та шафи для серверного обладнання;

        стелажі поличного зберігання;

        шафи одежні для роздягальнь;

        промислові верстати й тумби;

        металеві сейфи;

        абонентські шафи;

        меблі для лабораторій;

        медичне обладнання;

        вироби з нержавіючої сталі;

        обладнання для випічки хліба;

        пластикова тара і палети Sembol.

Оскільки спостерігався активний ріст замовлень, у 2003 році було вирішено відкрити дочірню компанію ТОВ «Металеві меблі». Вона знизила навантаження на основні потужності, оптимізувавши роботу і підвищивши якість у відповідності до сертифіката №UA.C.188-16. Асортимент також відповідає санітарним вимогам до харчових, офісних та промислових меблів, а серверні стійки виготовляються в стандарті 19 дюймів. Загальна площа підприємств становить 16000 м², на території яких сучасний верстатний парк. Серед наших співробітників понад 350 фахівців. ПРАТ UHL-MASH є лідером галузі за результатами конкурсу 2012 року. Ми беремо участь в меблевих форумах, де представляємо наші новинки. Продукція оцінена міжнародною виставкою «EIA», і відзначена в номінації SIA «Кращий експортер року».

Підхід до роботи, наші технології та досягнення

Металеві меблі виготовляються на європейському та вітчизняному обладнанні. У його складі комплекс зварювання Fronius-Kavasaki, що володіє високою продуктивністю. Для згинання металу використовується Salvagnini – італійське обладнання, яке без зварювання надає потрібну форму поверхні (підвищується довговічність меблів). Програмований лазерний комплекс вирізає деталі з листів сталі з високою точністю. Продукція збирається в зварному або розбірному форматі: у першому випадку конструкція більш жорстка, але розбірний варіант підходить для багаторазового складання (інструкція поставляється в комплекті). Меблі палетуються для зберігання на складі й захисту від негативних впливів, а система «Pallet Drive – in system» забезпечує швидке завантаження товару при надходженні замовлення.

Компанія УХЛ-МАШ використовує сучасні стандарти захисту металу від корозії. Для запобігання появи іржі та погіршення зовнішнього вигляду, поверхні попередньо очищаються, обезжирюються і промиваються водою демінералізованого складу. Метал сушиться й оцинковується, після чого забарвлюється полімерно-порошковою фарбою європейського виробництва GEMA, АMADA, Ideal-Line, Srhoder і Comp Air. Щільний шар сушиться при температурі 180-200 °C, тому на поверхнях не з'являються тріщини, через які потрапляє волога. Продуктивність фарбувального обладнання 2000 м² за зміну. Ми використовуємо відтінки палітри RAL, але виріб можна забарвити в будь-який колір (для дотримання єдиного стилю) при індивідуальному замовленні.

 

Щоб заощадити час пошуку потрібного товару, асортимент металевих меблів зібраний на сайті та в виставковому залі. В УХЛ-МАШ працює відділ логістики, який створить оптимальний маршрут в будь-який регіон. При замовленні можна вибрати варіант збірки й комплектації металевих меблів, організуємо доставку штатним транспортом.