Обов’язкове страхування наземного транспорту в компанії PZU дозволяє клієнтам отримати разом с договором «Автоцивілки» Європротокол. Це форма повідомлення про ДТП, що заповняється на місці аварії та дозволяє отримати страхові виплати за спрощеними умовами. Надається безкоштовно.

Чому обирають Європротокол

Статистика страхової компанії pzu.com.ua свідчить: кількість водіїв, що обрали Європротокол, продовжує зростати, хоча в Україні можливість ним скористатись з’явилась не так давно. Спрощена схема оформлення документів по ДТП більш за все приваблює:

  • можливістю уникнути інформування поліції;
  • звільненням від адміністративної відповідальності, яку б несла за вчинене порушення винна сторона (чи обидві);
  • тим, що сторони мають право після заповнення паперів покинути місце ДТП.

Форма протоколу нескладна, вона прийнята у всій Європі і має єдиний зразок. В Україні набула чинності з 2011 року після внесених у законодавство змін.

Відшкодування складе не більше 50 000 грн. Можна скористуватися, якщо обидва водії мають ОСАГО, не вживали наркотичних речовин чи алкоголю, зійшлися з причинами аварійної ситуації та все завершилося без тілесних пошкоджень водіїв і пасажирів.

Єврокомісар від PZU

Страхова компанія пропонує використати можливість виклику Єврокомісара, якщо трапилась прикра пригода без участі другого учасника. За умови оформлення ним протоколу, можна не викликати ДАІ, що дозволяє обійтись без штрафів, зберегти водійське посвідчення навіть при допущеній недбалості. Якщо ДАІ все ж таки прибуло, Єврокомісар виступає як адвокат з боку застрахованого водія.

Викликати Єврокомісара можна безкоштовно й очікувати прибуття вже через 30-60 хвилин, що часто займає менше часу, ніж очікування ДАЇ. Він оглядає авто, складає протокол, приймає заяву про настання страхового випадку та ще одну заяву – про відшкодування. Їх треба подавати не пізніше чим за 3 доби від появи аварійної ситуації.

За таких умов компанія бере на себе 100% відшкодування збитків.

Працювати зі страховиком зручно, оскільки по Україні відкрито більше 100 відділень. Для того, щоб оформити ОСАГО в PZU, не обов’язково самостійно відвідувати офіс. Існує можливість подати заявку онлайн, зайшовши на офіційний сайт компанії. Крім класичного пакету, пропонується ряд додаткових послуг. Для уважних водіїв, що впродовж року не попали в ДТП, пропонується знижка на страхові послуги від 5%. Оформлення займає не більше 5 хвилин. Готовий пакет документів буде надіслано за вказаною адресою додому чи на робоче місце.