Піднятися в небо – це цікавий варіант проведення часу і справжня подорож. З висоти польоту кулі ви зможете побачити не тільки весь горизонт, але і пропливаючі повз хмари та пролітаючих птахів. Політ на повітряній кулі http://leofly.com.ua/ повністю змінить ваше ставлення до природи, ви поринете в справжню естетику! Якщо ви хоч раз зможете покататися на повітряній кулі, то ви ніколи не забудете ці приємні відчуття.

Політ на повітряній кулі Львів ціна http://leofly.com.ua/price/fly якого дозволить кожному насолодитися справжніми пригодами, і все це надасть вам компанія професійних повітроплавців – «ЛеоФлай». За невеликі гроші ви отримаєте масу позитивних емоцій і вражень. Ви можете замовити цілу екскурсію на повітряній кулі над Львівщиною і Західною Україною. У вас буде можливість облетіти всі найголовніші пам'ятки міста Львів.

Ви вирушите у справжню подорож навколо «Золотої підкови» Львівщини. Це три найгарніших замки України : Підгорецький, Олеський і Золочівський, які досить близько розташовані один від одного.

Підгорецький замок – це триповерховий палац, який через багато років зберіг всю свою елегантність і витонченість. Саме тут знімали усіма улюблений фільм «Д'Артаньян та три мушкетери».

Золочівський замок з усіх боків оточений таємницями і легендами. Однією з таких таємниць є величезні камні, які розташовані прямо біля замку, їх вага до 10 тонн. Також біля цього дивовижного замку знаходиться прекрасний сад.

У Олеського замку стоїть цікавий пам'ятник Червоноармійцям. Стіни замку досягли десятиметрової висоти і були завтовшки понад два метри. Кращий краєвид на замки відкривається зверху, тобто з висоти пташиного польоту.

Також ви пролетите навколо львівських лісів і полів, озер і річок, приміських сіл.

Крім цього Львів може похвалитися своїми парками та палацами. Наприклад, відомий Палац Корнякта, біля якого знаходиться італійський дворик і музей. А пролітаючи парки Львова, ви зможете насолодитися чудовою панорамою на місто.