Банківський депозит, який можно обрати перешовши за посиланням https://creditdnepr.com.ua/ru/pryvatnym-osobam/depozyty/vilni-koshty, виглядає надійним варіантом інвестування грошових коштів. І тут немає нічого дивного. Адже правове поле, що стосується банківської галузі і депозитних договорів, регулюється державою. А держава намагається максимально убезпечити вклади громадян. Банківський депозит вважають захищеним видом інвестування.

Як вибирати вигідні умови банківського депозиту

На розмір процентної ставки та підсумкового доходу впливають наступны критерії:

Дострокове зняття вкладу

Першим чинником, який в достатній мірі впливає на розмір прибутку депозитного вкладу, це право дострокового зняття. Тут внески поділяються на термінові і прості депозити.

Тривалість вкладу

Наступною умовою, яка значною мірою впливає на розмір кінцевого доходу, фігурує тривалість депозитного вкладу. Чим триваліший термін вкладу, обумовлений умовами договору, тим вище відсоткова ставка за депозитом. Так, якщо для тримісячного вкладу, відсоток становить 14%, то для шестимісячного, це значення буде дорівнює 15%, а для річного внеску, розмір винагороди буде становити вже 17%.

Валюта вкладу

Наступним кроком при визначенні вигідних умов банківського депозиту, це вибір валюти вкладу. Тут тенденція така, що за депозитами в національній валюті пропонується процентна ставка, що вигідніше, ніж за вкладами в доларах чи євро. Але, враховуючи стабільність долара і євро і вибираючи таку валюту, внесок куди менш схильний до знецінення. Розумним рішенням в цій ситуації буде відкриття депозитів у 3 валютах і в рівному співвідношенні внесених коштів.

Нарахування відсотків на відсотки

Нарахування відсотків на раніше нараховані відсотки, називають також капіталізацією відсотків або ж складним відсотком. Фізик Альберт Ейнштейн назвав це явище восьмим чудом світу. І з тих пір нічого не змінилося! Сенс такої умови депозиту полягає в тому, що вкладник не виводить нараховані відсотки на банківську картку з метою подальшого витрати, а додає відсотки до депозиту.

Право поповнення суми протягом терміну вкладу

Права поповнення суми депозиту протягом терміну вкладу, так само в вагомою мірою виходить величина підсумкового доходу, який отримає вкладник. Вклад з правом поповнення суми в потрібний час стає дієвим інструментом для збільшення власного доходу. Тому при виборі умов депозитного договору, не зайвим буде дізнатися про ситуацію з правом поповнення суми протягом терміну вкладу.