гірлянда Venom

Додаткове освітлення об'єктів або площ за допомогою LED гірлянд сьогодні найбільш відповідне рішення з кількох причин. Завдяки дуже хорошим фізичним властивостям, світлодіоди випереджають будь-які інші типи ламп з ниткою розжарювання. Серед основних переваг виділяють тривалий термін експлуатації, стабільну роботу навіть при значних перепадах температур і низьке споживання електроенергії.

Ефективність LED технології оцінили досить давно. Тому сьогодні надійні елементи використовують не тільки в різних типах гірлянд, але і в якості заміни звичайних ламп розжарювання. Вироби з світлодіодних ниток ефектно виділять контур архітектурних обрисів будівлі або ж просто будь-якого об'єкта. Багато магазинів і розважальних закладів привертають увагу своєю ілюмінацією протягом усього року.

Купити LED гірлянду в інтернет-магазині Ledmafia за доступною вартості

Придбання додаткового освітлення в якості ефектної прикраси - виправданий крок. Відвідавши сайт можна купити LED гірлянду різного формату та розміру. У темний час доби колірна ілюмінація дійсно привертає увагу людей, які проходять повз. Різноманітність продукції дозволяє перетворити невеликий торговий кіоск або ж цілу алею до новорічних свят.

Різноманітність світлодіодного підсвічування досить велика. Продукція поділяється на кілька видів залежно від наступних параметрів:

  • Тип захисту дроту. В якості захисного шару застосовують ПВХ, силікон і каучук. Два останніх матеріалів забезпечують високу ступінь герметизації. Навіть при температурах до 50 ° С.
  • Застосування. Всі гірлянди поділяють за ступенем захисту. Для зовнішнього використання необхідний показник не нижче IP 65. Світлодіоди надійно захищені від вологи і пилу, що забезпечує тривалий термін служби незалежно від погодних умов. Усередині приміщень підійдуть вироби з показником IP 44 і менше.
  • Живлення. За способом підключення всі гірлянди поділяють на працюючі від мережі і з автономним джерелом живлення. Перевагою виробів, розрахованих на стандартні 220V є простота включення. Для моделей з автономним джерелом живлення необхідна регулярна заміна (підзарядка) батарей, але їх можна використовувати на території де немає доступу до системи енергопостачання. Альтернативні джерела живлення (сонячні панелі) дозволять істотно спростити експлуатацію.

LED гірлянди в магазині з доставкою

Представлені LED гірлянди в магазині Ledmafia відповідають стандартам якості, що підтверджується сертифікатом. У широкому асортименті продукції можна підібрати світлодіодну бахрому, сітку, нитку і інші види освітлення. Доступна вартість на гірлянди дозволить прикрасити будь-який об'єкт або територію і вписатися в запланований бюджет.

Клієнт може вибрати зручну форму розрахунку і доставки. Менеджери дадуть консультацію з будь-якого товару, представленого в магазині, а також максимально оперативно оброблять замовлення. Для оформлення доставки в той же день, необхідно здійснити оплату до 12-ї години дня.