Дитині виповнилося 10 місяців? Це нові 500г у масі і цілих 2 см до росту. Спостерігається прогрес в розумово-емоційному розвитку – малюк вже готовий виконувати різні дії на прохання батьків. Паралельно зростає рухливість дитини. Вона активно повзає, намагається стояти і навіть ходити. Дізнатися більше про особливості розвитку десятимісячного малюка мама з татом можуть з матеріалу на friso.com.ua – тут представлений спеціальний календар розвитку. Він стане важливим помічником дорослих і допоможе їм у вихованні спадкоємця.

Нормальний розвиток дитини багато в чому залежить від його раціону. Яким має бути дитяче харчування в 10 місяців, що слід включити додатково в меню? Стандартний набір продуктів можна урізноманітнити рибою. Найкраще використовувати тріску або морського окуня. Звичайно, риба допускається тільки за відсутності алергічних реакцій. Ні в якому разі не можна її смажити – давайте легкі відварні страви.

Бажаєте дізнатися більше про продукти, які рекомендується включити в меню десятимісячної дитини? Відкрийте календар прикорму на friso.com.ua. Тут перераховані всі продукти і вказаний їх допустимий обсяг. Це допоможе татам і мамам при формуванні меню.

Чи обов'язково батькам самостійно готувати страви? У продажу є готове дитяче харчування від різних виробників. Постачає суміші для малюків і бренд Friso. У його лінійці є суміші для дітей різного віку – від 0 місяців до 3 років. Залишається тільки знайти підходящий варіант харчування і ввести його в раціон.

Що краще – самостійна приготована страва або магазинна? Все залежить від якості дитячого харчування. Friso, наприклад, використовує тільки безпечне сировину, яке обережно обробляє і збагачує цінними нутрієнтами. Це робить суміші бренду корисними для дітей. Вони забезпечують малюкам нормальний розвиток, як фізичний, так і розумовий.