Жителі України ось уже більше тижня перебувають в подиві. Вони ніяк не можуть зрозуміти, що ж їм дасть військовий стан, про який повідомив президент країни Порошенко. Після того як стався черговий конфлікт між Росією і Україною в Керченській протоці було прийнято рішення оголосити на місяць про воєнний стан в 10 областях. Поки на життя українців ця звістка ніяк не відбилося, тільки військовослужбовців мобілізують, але навіщо і для чого незрозуміло. А так вся країна стежить за тим, що ж буде з моряками, які потрапили в російський полон у Керченській протоці. Наш сайт регулярно додає свіжі новини Києва та світу в цілому.

Що за останню добу сталося в Києві?

Пару годин тому стало відомо, що в столиці України труять таксистів. Одна людина вже помер, а ще троє опинилися в лікарні у важкому стані. Стало зрозуміло після обстеження, що 4 осіб, які працюють в столиці таксистами, отруїли рідкісним елементом важких металів талієм. Звідки він потрапив в організм чоловіків невідомо. Як повідомляє один з потерпілих, спочатку він відчув як в грудях сильно коле, а після все тіло стало німіти. Син пацієнта раптово помер у вересні і чоловік не став ризикувати, звернувся в лікарню, де і виявили серйозне отруєння. Є підозра, що отруту додали в каві, адже раніше помер хлопець відчув нездужання саме після кави. Заведено кримінальну справу, правоохоронці розбираються, що сталося і хто винен в трагедії.

Знову жителі декількох районів Києва залишилися без води і тепла, а комунальники не поспішають на допомогу, а займаються зовсім іншими справами. Як з'ясувалося, поки жителі багатоповерхівок Києва сидять без тепла, комунальники, прямуючи на роботу, беруть халтури. Очевидці зняли їх, коли вони чинили двері в одному з кіосків.

Ще одна погана новина для жителів української столиці. Влада каже про те, що можливо в середині зими кияни залишаться без тепла. 4 грудня зафіксовано багато аварій на теплотрасах міста. Комунальники роблять все можливе, щоб відновити подачу тепла, але поки їм це не вдається, адже вийшли з ладу великі теплопроводи, які вимагають не просто ремонту, а заміна труб, а це справа не швидка.

Цікаво, що ще сталося в останні години в столиці і в світі в цілому, тоді заходите на наш сайт https://znaj.ua/ru і читайте найсвіжіші новини.