Поради тим, хто хоче знайти репетитора за покликом серця

Сьогодні освоїти гру на музичному інструменті, навчитися іноземної мови або освоїти фізику дуже легко — в Україні діє популярний ресурс з пошуку репетиторів — BUKI.

Тому, хто з ним раніше справи не мав, найпростіше зайти на ресурс за посиланням: https://buki.com.ua/tutors/

Також легко знайти цей ресурс по пошуковому запиту «Репетитор з математики Київ», підійде й будь-яка інша комбінація з використанням міста пошуку й предмета для того, щоб потрапити на потрібну категорію викладачів. Технічна оптимізація та структура сайту постійно вдосконалюються, також як канали маркетингу. Все спрямоване на те, щоб зробити процес пошуку максимально простим кожному користувачеві в будь-який момент часу. Ресурс ідеально підходить кожному, хто шукає репетитора з предмету.

Що відбувається після завдання параметрів?

Відповідно до запиту пошукові алгоритми показують певну кількість викладачів. Всі вони в профілях мають фото, відгуки минулих клієнтів і дані щодо досвіду викладання своїх предметів. Для контакту з будь-яким вподобаним репетитором можна натиснути кнопку "Зв'язатися". Після цього відкривається форма зв'язку з цим фахівцем. Якщо пропонованої інформації недостатньо, натискається кнопка «Далі», після чого видається абсолютно вся наявна інформація про конкретного педагога. Це більш розгорнутий варіант анкети із зазначенням завантаження, нагород і звань педагога.

Служба підтримки: допомога в пошуку

Ми маємо додаткову можливість-клієнти можуть отримувати додаткову інформацію він наших менеджерів служби підтримки. В основному вони включаються в складних та нетипових ситуаціях, коли, наприклад, потрібні репетитори норвежської, іспанської мови в малонаселених містах, або ж якщо потрібно підготувати абітурієнта до складного міжнародного тесту. У подібних ситуаціях менеджер особисто бере участь у пошуку викладача, радить як змінювати параметри пошуку та розширювати перелік можливих кандидатів.

Перш за все менеджери покликані надавати якісний зв'язок в тих випадках, коли система автоматизації не може впоратися оперативно. Це притому, що за задумом платформа сама може пов'язувати учня з викладачем без участі менеджера. З цієї причини в основному менеджери працюють з новоприбулими репетиторами, вирішують неординарні завдання, дають відповіді на всі незрозумілі питання, які мають відношення до будь-якого етапу пошуків. Велика їх частина має педагогічну освіту й досвід роботи репетитором. Це дає їм розуміння процесу роботи, пошуку викладача та роботи освітньої системи в Україні.

Джерело https://vseosvita.ua/webinar