Експертна оцінка квартири в Києві чи іншому місті України, така ж потрібна послуга, як і оцінка кімнати http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty/. Майно такого типу найчастіше за все продають чи купують, а також навколо такого майна виникає найбільше спорів і судових процесів.

Сьогодні в столиці проживає більш 3 млн. українців, а кількість квартири вже давно перевищує цю цифру. І це тільки саме місто. А скільки ще таких об’єктів нерухомості в Вишгородському, Києво-Святошинському, Обухівському, Бориспільському і інших районах Київської області? Кожного місяця зводяться нові хмарочоси і житлові комплекси. І все воно маю свою ринкову вартість.

Є випадки, коли визначення експертної оціночної вартості нерухомості в Києві є просто обов’язковим. Якщо при вирішення різноманітних спорів не обов’язково залучати незалежного експерта, то у випадку із укладенням договорів у нотаріальній конторі – це є чітко регламентований порядок і вимога законодавства України.

Експертна оцінка квартири в Києві для суду, посольства, бухгалтерії

Експертна оцінка квартири в Києві частіше за все замовляється для бухгалтерського чи податкового обліку, визначення вартості оренди, страхування, розділу, сплати судового збору або для пред’явлення в суді.

Визначення оціночної вартості використовується ще для багатьох потреб. Сьогодні ціна експертної оцінки житла в Україні становить 1000-2000 грн. за один звіт.

Для замовлення такої послуги зверніться до оціночної компанії «Хорив», яка проводить оцінку житлової і комерційної нерухомості в Україні. На сайті компанії можна знайти більш розгорнуту інформацію щодо таких послуг. Там ви знайдете і дані, щодо обов’язкового переліку документів для такої послуги.

Експертна оцінка квартири в Києві для продажу або для нотаріуса

Експертна оцінка квартири для продажу і дарування, що оформлюються в нотаріуса, має бути внесена до бази. А перед внесенням, ще має бути зареєстрована в модулі або на майданчику. Що це за нововведення? Із 2018 року почали діяти нові вимоги експертної оцінки для цілей оподаткування, а разом із цим було створено «прокладки» для отримання прибутку.

Для оформлення продажу також потрібен техпаспорт БТИ на квартиру чи кімнату.

Вартість послуг таких нових майданчиків складає орієнтовно 525 грн. Таку суму має сплатити оцінювач, а також і нотаріус, що буде здійснювати оформлення. Тобто для пересічного громадянина укладення договору, що оподатковується, коштуватиме вже на одну тисячу гривень дорожче.

Джерело: оценка-имущества.укр