Маєте власний бізнес і цікавитесь новими можливостями підвищення його прибутку і ефективності? Вашій увазі представляємо систему засобів, які допоможуть вашим справам процвітати.  Система «Бітрікс» дозволить покращити відносини і робочу атмосферу в колективі, систематизувати завдання, підвищити продуктивність працівників, налагодити комунікацію з клієнтами. Особливу увагу заслуговує складова «CRM», основна мета якої полягає в підвищенні продаж і заохоченні нових клієнтів.

«CRM» контролює і впроваджує перспективні методи взаємодії з покупцями, підказує вам наступні кроки, що дозволяє суттєво вплинути на кінцевий результат продаж. Зацікавило? Тоді радимо відвідати сайт: https://www.bitrix24.ua/features/crm.php, де ви знайдете найбільш актуальну інформацію про наші послуги і переваги.

·         Покращений облік наявних і отримання нових клієнтів.

·         Комунікація в формі дзвінків, листування, повідомлень.

·         Зручна система ведення клієнта від початку укладання угоди до завершення справи.

·         Простота в користуванні і приємний інтерфейс.

·         Основні функції програми безкоштовні.

Сукупність 5 основних інструментів дозволить підняти ваш бізнес на новий рівень, досягти не бачених раніш прибутків і висот. Контроль спілкування між колегами і клієнтами чи всередині колективу допомагає керівнику створити неймовірно дружню атмосферу, що в більшості випадків підвищує ефективність і продуктивність праці.

Контакт-центр візьме на себе роль контролера потоку всіх дзвінків, звернень і допоможе в їх групуванні і збереженні. Жоден не залишиться непоміченим. Це стимулюватиме процес залучення до ваших справ все нових і нових клієнтів. Також є унікальна можливість створювати власні сайти всередині системи, групувати людей в чати, підключати безліч додаткових сервісів.