Отримати гроші до зарплати можна в українській мікрофінансовій організації, яка видає онлайн позики без довідки про доходи та навіть з поганою кредитною історією. У зрівнянні з банками МФО обігнали їх за обсягом наданих кредитів, а популярність цих компаній пояснюється швидкістю розгляду заявки та мінімальними вимогами до потенційних позичальників. Реєстрація є обов'язковою умовою, після чого клієнт отримує вхід в особистий кабінет Dinero, в якому заповнює анкету.

Особливості онлайн позик в Україні

Слід зазначити, що незважаючи на збільшений розмір процентної ставки, переплата невелика, тому що це короткострокові позики. Ймовірність схвалення заявок набагато більша у зрівнянні з банківськими установами. Тому МФО користуються великим попитом, особливо серед позичальників з поганою кредитною історією та неофіційним працевлаштуванням.

Так, на яких умовах можна отримати онлайн позику в МФО України? Більшість компаній пропонують вигідні умови для нових клієнтів, пропонують безкоштовний перший кредит під 0% на день. Ця унікальна пропозиція дозволяє отримати масу переваг та оцінити сервіс та зручність короткострокових мікрокредитів.

Строк кредитування складає до 30 днів, а в окремих МФО до 65 днів. Клієнт самостійно обирає суму, а відсоток в кожному окремому випадку визначається індивідуально. Максимальний розмір відсотка на день не може перевищувати 2%, а отримати кошти можна на банківську картку українського банку.

Вимоги до клієнтів та перевагу онлайн сервісу

На цьому ресурсі можна отримати гроші до зарплати: Credit-online24.com.ua, а щоб стати клієнтом МФО потрібно бути повнолітнім громадянином України із пропискою на її території. Обмеження по віку в різних мікрофінансових організаціях може відрізнятися, а для оформлення позики потрібен паспорт, ІПН, номер мобільного телефону та адреса електронної пошти.

Після реєстрації потрібно отримати доступ в особистий кабінет та заповнити анкету. Після цього вказати суму та строк, відправити заявку на розгляд. Компанії досить швидко розглядають заявки та перераховують кошти на картку позичальника. До головних переваг онлайн мікрокредитування населення можна віднести наступне:

  • використання коштів на будь-які цілі;

  • швидкий розгляд онлайн заявки;

  • проведення операцій дистанційно;

  • гарантія конфіденційності та безпеки;

  • надійний захист персональних даних;

  • наявність програми лояльності, бонусів та спеціальних пропозицій;

  • при першому зверненні є можливість безкоштовного отримання під 0% на день невеликої суми.

При повторному зверненні необхідно тільки увійти в особистий кабінет та відправити заявку. Деякі компанії можуть запросити якісне фото потенційного позичальника з паспортом в руках, щоб підтвердити його особистість.

Наявність поганої кредитної історії не впливає на рішення, але відсутність простроченої заборгованості дає більше шансів на отримання позитивної відповіді. За більш детальною інформацією переходьте за посиланням: https://credit-online24.com.ua та обирайте одну з перевірених й надійних МФО України.