PSM-Profile - найкраща компанія з виробництва покрівельних і фасадних матеріалів

Компанія PSM-Profile пропонує широкий асортимент високоякісних будівельних матеріалів. Продукцію даного заводу можна використовувати для облаштування покрівлі, обшивки фасадів, створення парканів.

Уся продукція бренду поєднує в собі високу якість і доступну ціну. Переходьте на сайт https://psm-profile.com.ua/ua/ і обирайте матеріали під власні потреби, а менеджери компанії завжди дадуть корисні рекомендації перед покупкою.

Продаж фасадних і покрівельних матеріалів від виробника

Про компанію PSM-Profile

Розвиток будівельної організації «ПСМ-ПРОФІЛЬ» почався у 1996-омс моменту запуску перших виробничих потужностей в місті Полтава. Спочатку компанія спеціалізувалася на будівництві і обслуговуванні гірничодобувних і нафтопереробних комплексів, які стали основою для подальшого розвитку.

ПРОДАЖ ПРОФНАСТИЛУ І МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ ВІД ВИРОБНИКА

+38 (067) 547-67-41+38 (067) 532-34-99

E-mail: [email protected]

У 2002-му році керівництво організації прийняло рішення про розширення можливостей і набуло сучасне обладнання для виробництва металочерепиці та профнастилу від знаменитих компаній STAM і SINTECH OY. За рахунок цього розширення виробник вивів вперше свою продукцію на український ринок. За порівняно невеликий проміжок часу продукція PSM-Profile отримала високу популярність як серед дилерів, які постачають будівельні матеріали під всі куточки країни, так і серед рядових споживачів. Асортимент цього виробника розширюється постійно. Так, у 2010 році компанія випустила власний профіль ПР-8, а в 2017 її товарний ряд поповнився покрівельним профілем H-44. Більш того, починаючи з 2018-го року «ПСМ-ПРОФІЛЬ» приступила до масового продажу та будівництва швидкомонтованих будівель для бізнесу.

Сьогодні «ПСМ-ПРОФІЛЬ» є великою будівельною організацією, що дозволяє купити профнастил високої якості, металочерепицю і інші супутні будівельні матеріали за доступною ціною, а також замовити будівництво будівель під будь-які цілі по всій території України.

Товари PSM-Profile

У даний момент всі товари, представлені виробником «ПСМ-ПРОФІЛЬ», можна умовно розділити на кілька категорій - покрівельні, фасадні та матеріали для зведення парканів.

До числа покрівельних матеріалів відносяться:

 • профнастил;

 • утеплювачі;

 • пароізоляція;

 • гідроізоляція;

 • мансардні вікна;

 • горищні сходи;

 • водостічні системи.

Для облаштування фасаду будівель компанія пропонує купити профнастили, металлосайдінг і супутні товари для гідро- і пароізоляції стін. Окрім цього, в рамках бренду PSM-Profile також пропонуються модульні сендвіч-панелі власної розробки, які можуть з легкістю замінити всі вищевказані комплекси товарів. Вони являють собою систему під назвою Trimoterm Power T, яка забезпечує надійну тепло- і гідроізоляцію для збереження стабільного мікроклімату в приміщеннях.

Переваги покупки продукції PSM-Profile

Серед основних переваг даної компанії слід виділити:

 • експертна команда, що складається з висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в будівельній сфері;

 • широкий асортимент продукції, починаючи від металочерепиці і закінчуючи бистровозводімимі будівлями;

 • технологічність виробничих процесів, забезпечуючи бездоганну якість наданої продукції і послуг;

 • великий обсяг складських запасів, що дозволяє придбати металочерепицю і інші будівельні матеріали у великих обсягах;

 • можливість доставки товару у будь-який регіон;

 • виконання монтажних робіт з облаштування покрівлі та прилеглих територій під ключ.