Програма лікування наркоманії та алкоголізму в наркологічному центрі «Реванш»

Наркологічний центр «Реванш» пропонує повноцінний курс лікування наркоманії в Києві, усунення алкогольної залежності, починаючи від детоксикації організму і закінчуючи ресоціалізації. Співробітники центру допомагають не тільки боротися із згубною залежностю, але і поліпшити якість життя пацієнтів у всіх її сферах.

Комплексне лікування наркоманії і алкоголізму в центрі «Реванш»

Про лікування в центрі

Уже більше 10 років центр «Реванш» займається лікуванням і запобіганням рецидивів захворювання: алкогольна залежність, наркоманія, ігроманія. Терапія проводиться в умовах госпіталізації, абсолютно анонімно. Крім стаціонарної реабілітації пацієнтам доступна послуга - цілодобовий виклик фахівців додому.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний терапевтичний курс, що включає в себе медичну допомогу, психотерапевтичні методики. Після завершення основної програми реабілітації випускникам центру надається терапевтичний супровід і допомогу в соціальній адаптації.

Показники ефективності реабілітації при наркоманії та алкозалежності складають більше 30%.

Про програму реабілітації

В основі програми реабілітації пацієнтів, які страждають згубними залежностями, лежить методика «12 кроків», визнана світовими фахівцями найбільш ефективною і результативною.

Терапевтичний курс включає в себе елементи психотерапевтичних методик:

 1. Когнітивно-поведінкова терапія.

 2. Психоаналіз.

 3. Раціонально-емоційна методика.

 4. Гештальт-терапія.

 5. Системний сімейний психоаналіз.

 6. Арт-терапія.

 7. Техніки релаксації.

 8. Працетерапія.

 9. Аутотренинг.

Особлива методика, спрямована на духовне відновлення, особистісний ріст реабілітантів, формування у них нової системи пріоритетів та життєвих цінностей, дозволяє не тільки купірувати психологічну залежність від штучних допінгів, а й підвищити якість життя, змінити її на краще. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє досягати хороших результатів навіть у складних випадках.

Надається пацієнтам і необхідна медична допомога. Центр надає наступні види послуг:

 1. Детоксикація.

 2. Зняття наркотичної ломки.

 3. Вхід із запою.

 4. Купірування абстинентного синдрому.

 5. Лікування супутніх захворювань.

 6. Зняття білої гарячки.

 7. Лікування отруєння, інтоксикації, передозування наркотиків і спиртних напоїв.

Медичну допомогу надають кваліфіковані фахівці, що мають відповідні ліцензії.

Етапи та стадії одужання

Вилікувати алкоголізм в Києві та подолати наркотичну залежність, можна тільки маючи детальний, послідовний план лікування. У сучасній приватній клініці практикується схема:

 1. Робота з мотиваціями - проводиться за допомогою методу інтервенції, психологічних бесід.

 2. Детоксикація організму - дозволяє очистити кров, купірувати абстинентний синдром й усунути хімічну залежність. Проводиться медикаментозними, механічними, хімічними і біологічними методами. Кращий варіант визначається фахівцями індивідуально, з урахуванням результатів попередньої діагностики та всіх нюансів конкретного клінічного випадку.

 3. Реабілітація - купірування психологічної залежності від алкоголю або наркотиків.

 4. Ресоціалізація - терапевтичне супровід після виписки, допомога в адаптації в суспільстві та працевлаштуванні.

Проходження такого послідовного курсу дозволяє досягати максимально стабільних результатів і зводить до мінімальних показників ризики можливого рецидиву.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування у центрі «Реванш» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua .