Немає сил ходити на обридлу роботу, працювати «на дядю», отримуючи гроші, але є відмінна ідея, як відкрити свою справу? Відмінно! Ви готові стати підприємцем! Організувати власну справу можна в будь-який момент, незалежно від статі, віку, думки оточуючих. Важливо тільки мати позитивний настрій та багато продуктивної енергії.

Замовники та клієнти набагато охочіше купують товари та замовляють послуги в офіційно оформлених підприємців. Багато компаній просто відмовляються співпрацювати з простими фізичними особами, а ті, хто все ж погоджується працювати, роблять це на особливих умовах, які не завжди вигідні. В очах будь-якого покупця або клієнта ФОП виглядає набагато серйозніше, відповідно фізична особа-підприємець може розраховувати на вищі гонорари та серйозні замовлення.

В цілому, реєстрація ФОП astarta-law.com.ua/reiestratsiia-fop-spd/ – це стійке положення по життю, забезпечене офіційним статусом, трудовим стажем, довідкою про сплату податків, та іншими моментами, важливими, наприклад, при пошуку великого кредиту на розвиток справи.

Чи можна самостійно впоратися з реєстрацією СПД?

Ініціювати реєстрацію ФОП має право будь-який громадянин, якому виповнилося 16 років, та який має певну прописку, оскільки до цієї адреси і буде прив'язана реєстрація. Зареєструватися можна або через нотаріуса та акредитовані центри Мін'юсту, або онлайн за допомогою спеціального сервісу Міністерства Юстиції.

Алгоритм дій:

  1. Видрукувати або написати розбірливими літерами заяву, зразок якої можна легко знайти в інтернеті.

  2. Визначитися з кодами своєї підприємницької діяльності. Потрібно передбачити кілька перспективних занять, якими ви, можливо, станете заробляти гроші в найближчому або віддаленому майбутньому. Якщо цього не зробити, надалі, коли ваш бізнес вийде за рамки зареєстрованих КВЕД, вам доведеться реєструвати нові коди. Інакше може спіткати кари з боку податківців.

  3. Копія паспорта та заява подається державному реєстратору. Якщо помилок не буде, то офіційну виписку про реєстрацію ФОП ви можете отримати вже назавтра. Моментом реєстрації СПД вважається дата внесення відповідного запису до Єдиного реєстру. Ця виписка потрібна для відкриття банківського рахунку та отримання електронного підпису.

  4. Подається заява на реєстрацію платника єдиного податку. Потрібно встигнути це зробити протягом досить короткого часу, щоб після закінчення обумовленого терміну вас автоматично не зробили платником податку за загальною системою, де стягується 18% від суми доходу.

  5. Потрібно купити конторську книгу та зареєструвати її як Книгу обліку фінансових операцій.

Допомога досвідчених юристів

Якщо ви стикаєтеся з оформленням підприємницької діяльності вперше, звичайно, деякі нюанси для вас будуть закриті, і з цього витікає значна кількість помилок, що ведуть до серйозних наслідків. Щоб опісля не довелося шкодувати, скористайтеся багатим досвідом фахівців юридичної компанії «Астарта», які вже на етапі консультації вкажуть вірні кроки, допоможуть сформувати повний пакет потрібних документів, представлять ваші інтереси в державних органах, отримають виписку, зареєструють Книгу обліку. Будь ласка, звертайтесь!