Створення сайту для медичного закладу дозволяє надавати пацієнтам можливість спілкуватися з фахівцями 24/7, записуватися на прийом у будь-який час доби, своєчасно дізнаватися про акції, отримувати розсилки електронною поштою і користуватися рядом інших привілеїв. Це, в свою чергу, підвищує лояльність клієнтів і дозволяє залучати нових відвідувачів.

Сайт медичної установи - кращий інструмент для залучення клієнтів

Однак процес створення сайтів для клінік пов'язаний з рядом особливостей медичних установ, однією з яких є список фахівців. Саме тому за розробкою подібного ресурсу слід звертатися до професіоналів, які зможуть створити сайт, що описує всі послуги медичного центру і робить їх доступними і зрозумілими для кожного потенційного пацієнта.

Компанія IST працює над створенням подібних сайтів вже багато років. У зв'язку з цим її фахівці добре знають всі нюанси, які важливо враховувати при розробці подібних сайтів. За довгі роки співпраці з медичними установами IST.Group було створено 16 сайтів для клінік і 42 ресурса для приватних кабінетів, які обслуговуються у розробників на сьогоднішній день.

Як розробляються медичні сайти

Працівники IST завжди відкриті для діалогу, уважні та при розробці медичного сайту завжди враховують побажання замовника. При цьому співробітники у всіх випадках враховують, що відвідувачами подібних ресурсів є звичайні люди, через що сайт клініки або приватного кабінету завжди створюється зручним і зрозумілим.

У процесі створення web-ресурсу даного напрямку web-дизайнери використовують тільки найпривабливіші кольору і шрифти, які залучають клієнтів, а розробники створюють сторінки, що працюють без перебоїв, що не дозволяють клієнтам піти на сайт конкурентів.

Стандартний функціонал web-ресурсу, медичного закладу, що створюється фахівцями IST, включає:

  • каталог послуг, що надаються із зазначенням вартості та їх місць надання;

  • акційний каталог із зазначенням розмірів знижок і можливістю попереднього запису;

  • список використовуваного обладнання із зазначенням його характеристик та особливостей;

  • список фахівців з можливістю запису в режимі онлайн;

  • новинний розділ.

Усе це дозволяє забезпечити зручність використання сайту і залучити потенційного клієнта шляхом демонстрації своїх переваг і відкритості.

Чому слід звернутися в IST

Крім багаторічного досвіду в області розробки сайтів для медичних установ компанія пропонує також безліч корисних послуг, серед яких:

  • автоматизація процесів;

  • настройка таргетованої реклами в соціальних мережах;

  • розміщення контекстної реклами;

  • підвищення позиції сайту в пошуковій видачі.

Крім цього, компанія пропонує можливість створення закритих розділів у вигляді особистих кабінетів для клієнтів, у яких вони зможуть ознайомитися з історією своїх відвідувань та іншими персональними даними.

Швидке створення якісного сайту, повністю задовольняє вимогам медичного закладу, і здатного зацікавити клієнтів зможе забезпечити https://istec.com.ua.