Картинки по запросу Колекційні багаторічнікі - Княжик

Створення квітника вимагає грамотного вибору рослин і квітів, щоб створити декоративний куточок в саду. Але які види квітів більш популярні і при цьому невибагливі в догляді? Одним з таких видов рослин є багаторічна рослина - Княжик. Придбати його можна в магазині Пролісок, де представлений каталог з великим вибором колекційних багаторічників, насіння, кореневищ квітів.

У чому особливість Княжика?

Він знайшов широке застосування в ландшафтному дизайні. Княжик росте у вигляді ліани, чий стебло може досягати трьох метрів. Листя рослини протилежні, ростуть довгасті черешки, які обертаються і прикріплюються до опори. Квітки поодинокі, великі - до 10 см в діаметрі, в формі дзвіночків. Вони спускаються вниз. Майте подвійну околоцветность. Чашка складається з чотирьох-восьми пелюсток. Квіти бувають різних кольорів: фіолетовий, білий, синій, рожевий.

Види:

·         Альпійський - поширений на скелях і берегах річок в помірних зонах Євразії. Його стебло росте до двох метрів. Вегетаційний період триває з травня по жовтень. Характеризується швидким ростом. Листя злегка загострені, з зубцями по краях, яйцевидні мають волосяну нижню платівку.

·         Охотський - можна побачити в Китаї, Кореї, Японії, Східної Сибірi, ​​на Далекому Сході. Живе в лісах, скелях, може рости до 1100 м над рівнем моря. Листя цього виду злегка яйцеподібні, квіти на подовжених ніжках. У них є чотири - вісім горіхів, забарвлених в відтінки червоного або синього. Цвітіння починається в червні.

·         Сибірський. Місце проживання рослин - ліси, береги річок, скелясті схили, сибірські скелі: Памір, Східний Урал, Карелія. Довжина досягає 3 метрів. Цвіте великими білими або злегка жовтими квітками з чотирма пелюстками. Цвітіння відбувається влітку.

·         Крупнолистовий. Даний вид можна знайти в хвойних і листяних лісах Східного Сибіру, ​​Далекого Сходу. В основному росте в ботанічних садах.Ліана зростає до трьох метрів. Залишає її на подовжених черешках. Вони дубльовані, овальні, довжиною 2-3 см. Цвітіння починається в травні. Триває один місяць. Квітки великі - до 9 см в діаметрі. Рослина витримує холод.

Інтернет-магазин «Пролісок» запрошує вас за покупкою і пропонує вигідні умови, включаючи: доступні ціни, зручний спосіб оплати, доставку по країні. Скористайтеся пропозиціями і оформляйте покупку вже сьогодні!