На комфортне життя заслуговую кожен з нас. Але чи багато жителів Мелітополя дійсно не відмовляють собі у бажаннях і можуть реалізувати їх «тут і зараз»?

З'ясували це разом із Юнекс Банк: для комфортного життя банк презентував кредитну картку нового покоління «Unex Card». Картка доступна для замовлення на сайті, а тепер ще й спеціально для Мелітополя – у представництві банку, за адресою вул. Гетьманська, 18/2 (ТЦ "Сіті Центр", тел.: +38 (068) 825 13 88, +38 (050) 195 44 83).

Для чого кредитна картка «Unex Card»?

Часом грошей, що маємо на руках, не вистачає на реальні потреби: невідкладні покупки, сеанс лікаря, ремонт, вигідна відпустка. Таке буває з кожним. І що тоді робити?

  • Взяти в борг у товариша, родичів, сусідів і отримувати косі погляди – не варіант;

  • Взяти кредит готівкою, але необхідно оформити все належним чином і витратити на це час;

  • Оформити кредитну картку з відновлювальною кредитною лінією (у відділенні або онлайн) і використовувати кредитні кошти за необхідності.

Саме для непередбачуваних витрат, комфортного життя та реалізації бажань Юнекс Банк створив картку «Unex Card». Її амбасадор Сашко щодня демонструє її вигоди на сторінках Юнекс Банку у соцмережах.

Ланцюжок використання дуже простий: користуйся – поновлюй кредитний ліміт – і знов користуйся.

У чому вигода?

Юнекс Банк стверджує про реальні вигоди кредитної картки:

  • Кредитний ліміт до 100 000 грн;

  • Період для повернення кредитних коштів без жодних комісій – 62 дні;

  • Швидке оформлення і доставка картки;

  • Завжди актуальний кешбек до 25%, що можна підібрати під власні потреби.

Маючи в руках картку «Unex Card» можна розраховуватися не тільки в Україні, а й при подорожах за кордоном. До того ж, вона дає змогу вигідно оплачувати комунальні платежі, квитки та підготовку до подорожей, реалізувати перекази і отримувати за це все кешбек. Замовляй на сайті https://creditcard.unexbank.ua або у представництві! (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.)