Як вибрати стаціонарний доїльний апарат: ціни і нюанси використання

Більшість доїльних агрегатів відносяться до мобільних, оскільки встановлюються на колісні каркаси. Однак виробники також пропонують стаціонарні апарати, які підходять як для домашніх господарств, так і для ферм.

Стаціонарний доїльний апарат АІД-3

Детальніше розібратися з доїльними апаратами стаціонарного типу нам допоміг менеджер компанії DaMilk,
також ви можете ознайомитися з характеристиками, цінами та особливостями товару за посиланням https://cropper.com.ua/ua/. Компанія займається виготовленням популярних в Україні агрегатів АІД-1, УІД-10, АІД-2. Також компанії належить найпопулярніший інтернет-магазин обладнання для сільського господарства молочної спрямованості.

Характеристики доїльного апарату на стаціонарному каркасі

Як правило, мобільні доїлки мають меншу продуктивність, ніж нерухомі. Це пов'язано з тим, що останні розроблені для ферм, де утримують не менше 10 корів.

Збираються стаціонарні установки на основі масляних і сухих вакуумних насосів. Відрізняються вони за рівнем шуму, але в даному випадку він не грає великої ролі. Це пов'язано з тим, що стаціонарні установки прийнято встановлювати в окремому приміщенні, а тому при роботі вони не викликають стресу у тварин.

Доїльний апарат Аїд Білка-2 міні 3000

Важливою характеристикою є те, що можна підключити декілька ліній доїння. Наприклад, АІД-1 розрахований тільки на один комплект підвісного обладнання, а АІД-3 дозволяє одночасно доїти відразу 2 корови. Таким чином продуктивність зростає в два рази, а ціна установок відрізняється менш ніж на 500 гривень (при покупці напряму у виробника).

На що звернути увагу при виборі доїлки

Перед покупкою слід зважити наступні чинники:

  • комплектація;
  • тип насоса;
  • наявність запобіжників від короткого замикання і попадання вологи (наявність останнього не обов’язкова, але зайвою не буде);
  • придатність до ремонту (впливає на можливість самостійного усунення несправностей доїльного апарату).

Також рекомендуємо дивитися на походження запчастин, які використовуються в стандартній комплектації. Якщо вони імпортні, то можуть виникнути труднощі з їх придбанням в разі ремонту.

Для побутового використання

У випадку з домашніми господарствами краще купувати мобільні доїлки. Вони зручніші, оскільки їх можна швидко перемістити на місце доїння, а потім прибрати для зберігання. Використовувати доїльні апарати можна не тільки всередині приміщень, а й під навісами.

Доїльний апарат для побутового використання

Стаціонарні доїльні апарати для ферми

У випадку з фермерськими господарствами, стаціонарні доїльні апарати краще підходять. Винятком є ферми коридорного типу. У таких випадках купують установку на кронштейновом каркасі, який пристосований спеціально для використання в коридорах (при цьому корова залишається в стійлі).

В інтернет-магазині DaMilk можна купити агрегати індивідуального доїння ДаМілк, Бурьонка, Велес, Імпульс. Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою (на вантажні відділення). Якщо вам потрібна консультація по вибору обладнання для молочного господарства, то замовте безкоштовний зворотний дзвінок або самостійно зв'яжіться з менеджером (номери вказані на сайті).