Юнекс Банк пропонує спеціальну кредитну пропозицію "Крижаний Бум" жителям міста Мелітополь. Вона полягає заморожування процентної ставки за готівковими кредитами на перші три місяці.

Ми радимо своїм клієнтам користуватися кредитними картами, що виходить вигідніше, комфортніше і безпечніше, якщо порівнювати з готівкою. Але у звязку з браком грошових коштів після свят, пропозиція від Юнекс Банку дуже вигідна і нею варто скористатися, поки банк хоче поділитися святковим настроєм з усіма жителями Мелітополя.

Заморозьте відсотки по кредиту аж на 3 місяці!

Аналітики повідомляють, що в період зимового періоду мелітопольці більш гостро відчувають потребу у готівці, ніж в інший час року. Це пов'язано і з великою кількістю подарунків для рідних та близьких і підготовкою святкового столу. Під кінець року зростають і інші витрати. Якщо інші банки України прагнуть запропонувати більш низький відсоток ставки по кредиту, то Юнекс Банк скасовує її зовсім.

Пропозиція "Крижаний Бум" створена для зручності кожного жителя Мелітополя, яка відкриває наступні можливості:

Оформити кредит до 200 000 грн;

Терміном до 12 місяців;

з 0% ставкою на перші 3 місяці.

Безвідсотковий кредит готівкою від Юнекс Банку

Ви самі вирішуєте, на що витрачати гроші: на подарунки, купівлю товарів, подорожі та багато іншого, що Ви вважаєте за потрібне. Протягом трьох місяців не буде ніякої переплати за кредит, Вам потрібно буде лише своєчасно проводити виплати згідно з договором. Банком буде встановлена лише мінімальна ставка в 0,01% річних. Безвідсоткове кредитування можливе за умови оформлення кредиту "Крижаний Бум" до 31.01.2020 на сайті http://credit.unexbank.ua/ або у представництві Юнекс Банку, за адресою вул. Гетьманська, 18/2 (ТЦ "Сіті Центр", тел.: +38 (068) 825 13 88, +38 (050) 195 44 83). (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.).