Одного разу, йдучи до банку за позикою, не маючи довідки про роботу чи дохід, ми практично нічого не могли вдіяти. Чи можна наразі отримати додаткові грошові кошти без цього паперу? Виявляється, немає потреби ходити по фінансових закладах ознайомитися.

Розмір кредиту

Звичайно, це в основному стосується випадків, коли нам не байдуже велика чи гігантська сума. Однак якщо нам потрібні готівкові кошти до 5000 або навіть 10 000 гривень, є хороший шанс, що ми зможемо отримати їх, не завантажуючи додаткові документи з місця роботи. Ми також можемо отримати кредит, не виходячи з дому. Кредити без підтвердження заробітку особи доступні в основному серед компаній, банків та установ, що дозволяють позичати додаткові гроші через Інтернет.

Банк чи небанківські структури?

У випадку банку все залежить від конкретної компанії, куди ми подамо заявку. У випадку тих, що зазвичай зосереджені на наданні кредитів в Інтернеті. Якщо нас хвилює надмірна кількість кредитів, ми маємо шанс виконати формальності в Інтернеті. Весь процес буде обмежений заповненням онлайн-заявки на позику і не доведеться мати довідку про доходи з робочого місця. Зазвичай, все, що вам потрібно, - це виписка з рахунку. Це документ, який ми можемо завантажити в електронній версії (pdf), якщо увійти на наш банківський рахунок. В основному це залежить від банку, в якому ми звернулися за кредитом.

Однак варто зазначити, що остаточне рішення про надання кредиту приймає банк. Зазвичай це залежить від вашої історії та кредитоспроможності. Коротше кажучи, якщо ми трохи заробляємо і раніше у нас не було затримок з погашенням інших позик, то банк навряд чи відмовить.

Варто знати, що кредити без довідки про доходи також будуть отримані в багатьох небанківських структурах. У такому випадку в основному всі формальності обробляються в Інтернеті. Завдяки цьому потрібні готівкові гроші можна швидко знайти на нашому банківському рахунку. Для отримання таких позик нам потрібні лише банківський рахунок, мобільний телефон та доступ до Інтернету. Звичайно, всі компанії вимагають, щоб особа, яка подала заявку на позику, була повнолітньою чи певного віку, наприклад, 21 рік.

Що також говорить на користь кредитних компаній - це менші вимоги. Ці компанії розраховують кредитоспроможність клієнта інакше, ніж банки. Так, якщо, наприклад, банк відхиляє вашу заявку на отримання кредиту в Інтернеті без довідки про доходи через низьку кредитоспроможність (низький дохід), то цілком ймовірно, що кредитна компанія прийме таку заявку на позику. Звичайно, тут дуже важливо звернути увагу на вартість цього виду позики.

Джерело: https://tobiporada.com.ua/hroshi-v-kredyt-bez-dovidky-pro-dokhody-chy-mozhlyvo-oformyty-takyi-dohovir-v-ukraini-ta-z-kym/