Компанія для своїх пилососів вже довгий час застосовує унікальну систему "Циклон", в результаті забезпечена стійка робота пилососів при всмоктуванні дрібного сміття і пилу. Також відмінно підходять пилососи і для збору великих фрагментів - невеликі камені, велика металева стружка.

Вибір оптимальної моделі

Промислові пилососи Стармікс серії HS оснащуються поліефірним фільтром, легка очистка якого здійснюється завдяки системі імпульсної віброочистки. Вона дозволяє легко вибивати з фільтрів пил, каміння, стружку, шматки штукатурки і інші відходи, які можуть накопичуватися в ході роботи.

Завдяки унікальній системі фільтрації, яка використовується для промислових пилососів компанії, забезпечена чудова пропускна здатність чистого повітря, пил утримується на рівні в 99.95 відсотка. Особливості промислових пилососів на http://starmix.kiev.ua/promislovi-pilososi.html дозволяють їм гідно справлятися з існуючими завданнями щодо забезпечення стабільного всмоктування рідини і сухого сміття.

Моделі виготовляються з використанням інноваційних матеріалів. Промислові пилососи, які розробляються для роботи з електроінструментами, оснащені розеткою, щоб підключати їх до автоматичної системи. Система повністю енергобезпечна.

Пилососи для збирання побутового пилу

  • Пилососи для сухого прибирання - призначені для збирання побутового пилу в квартирах, офісах, готелях та ін.
  • Пилевідсоси - призначені для збирання як сухого сміття, так і для збору рідин.
  • Будівельні пилососи - призначені для збирання будівельного пилу (цемент, штукатурка та ін.). Більшість моделей будівельних пилососів мають функцію збору води, тобто є ще й пороховсмоктувач.
  • Промислові пилососи - як правило, це апарати які мають функції будівельних пилососів, але з великими баками, декількома турбінами або асинхронним двигуном і складною системою фільтрації.

Завдяки інерційної автоматиці системи забезпечена повна і ефективна чистка шланга по відключенні апарату. Промислові пилососи Starmix на сайті http://starmix.kiev.ua стали справжнім символом продуктивності, надійності та належної концентрації кращих матеріалів і передових технологій. Сучасні конструктивні рішення роблять промислові пилососи під цим брендом окупною інвестицією.

Миючі і багатофункціональні пилососи Стармікс

Сегодня промислові пилососи Стармікс представлені в 2 модифікаціях. При виборі відповідного варіанту слід аргументувати передбачуваними умовами експлуатації. Для покупки доступні миючі промислові пилососи і багатофункціональні пилососи стаціонарного типу. Миючі пилососи стають чудовим підмогою для вологого прибирання на значних виробничих площах.

Важлива перевага промислових пилососів компанії полягає в можливості цілодобової експлуатації. Навіть при подібних умовах експлуатації гарантується довготривала експлуатація пилососів. Доповнюється список переваг і низьким рівнем робочого шуму, в результаті використання стаціонарних промислових пилососів в робочому режимі можливо навіть при експлуатації приміщень за призначенням.