BMX-велосипед не для міських прогулянок, а для виконання трюків з високим ступенем токсичністю. Отже модель повинна бути надійною, зручною і комфортною, витримувати максимальні навантаження, враховуючи стиль катання — сучасні райдери виконують трюки в декількох напрямках, і для кожного купується велосипед з індивідуальними характеристиками. Відповісти однозначно, скільки коштує bmx можливо тільки після з'ясування вимог, які висуває до моделі райдер. Найкрутіші велосипеди БМХ в KINGS BIKES коштують від 1000$, но для початківця спортсмена фахівцям інтернет-магазину нескладно підібрати більш дешеві бемікси.

Що враховувати при покупці?

При виборі байка з каталогу інтернет-магазину Kings BIKES важливо враховувати не стільки його вартість скільки ТЕХНІЧНІ характеристики. Найдешевші моделі не можуть використовуватися для складних трюків — вони не витримають такого навантаження, а ось моделі середньої цінової категорії — цілком підходящий варіант. Вибираючи бемікс приділіть увагу наступним аспектам:

  • матеріал рами — оптимальне рішення хроммолібден, але хайтен з хромомолібденовими елементами теж підійде для початківців спортсменів;
  • тип кареточного вузла — не підходить EURO і USA, краще купувати MID або Spanish;
  • вид підшипників — насипні небажані в конструкції велосипедів для фрістайлу, промислові більш міцні і довговічні;
  • втулки — фрикостери на відміну від касетних дозволяють їздити задом наперед, що актуально для багатьох трюкових комбінацій.

Важливо правильно підібрати байк по ростовці — для дорослого спортсмена актуальна довжина велосипеда від 20,5 до 21 дюйма. Якщо велосипед купується з запасом довжини, то на ньому не дуже зручно буде виконання трюків, на коротких байках спортсмен горбатиться, що також викликає дискомфорт.

Зверніться за допомогою до професійних консультантів інтернет-магазину KINGS BIKES. Повідомте їм зріст спортсмена, приділіть увагу іншим технічним параметрам — на підставі ваших даних менеджер вибере з каталогу відповідне рішення. Асортимент беміксів регулярно оновлюється-в каталозі представлені новітні моделі 2020, а також представники модельних рядів минулих сезонів. Поповнюючи лінійку велосипедів для фрістайлу, співробітники інтернет-магазину KINGS BIKES враховують запити потенційних покупців, тому до її складу включені тільки рейтингові веліки заводів-виробників БМХ.