Штучні ялинки дуже складно відрізнити від натуральних, так як кожна гілочка індивідуально відливається з пластика. Саме цим відрізняються литі моделі в порівнянні зі збірними. При цьому дерево зберігає форму та не втрачає привабливого вигляду. У виробництві використовується безпечний пластик, який не токсичний та може бути використаний для дітей та домашніх тварих. Литі ялинки (https://elki4you.in.ua/ua/el/el-litaya-premium/) принесуть у оселю відчуття свята і очікування новорічного дива. А реалистичний дизайн буде приносити радість багато років поспіль!

Литі версії відрізняються більш практичним способом встановлення. До того ж гілочки виглядають реалистично, завдяки сучасним технологіям виробництва. Щодо збірних версій, то вони менш поширені в побутовій сфері, але ідеально підходять для вуличного використання. Ефектне дерево на вигляд нічим не відрізняється від справжньої лісової ялини, зате для його перевезення, встановлення потрібно набагато менше зусиль.

Критерії вибору литої ялинки

Зовнішній вигляд та форма – найважливіший фактор, на який покупці звертають увагу. Тут варто звертати увагу не тільки на уподобання, але й від розмір та висоту приміщення, де планується встановити новорічну красуню.

Лита ялинка, незважаючи на трохи завищену вартість у порівнянні дерева з ліски, має величезні переваги. Зверніть увагу, що якісну модель відрізняється якістю гілочок. Кожна з них виплавляється з поліетилену в спеціальних прес - формах, тому вони виглядають максимально по-справжньому. Таке дерево витримає велику вагу від прикрас та зберігає рівновагу. Ви можете не переживати за ризик падіння конструкції. Основа вироблена зі сталевого каркасу.

Підставка може бути пофарбована в коричневий колір для надання ефекту лісу, а сама хвоя має пружну структуру. Розташовуватися голочки можуть під різними кутами по відношенню до гілки, що повністю імітує справжнє дерево. До того ж, така хвоя зовсім не колюча.

Литі ялинки нині найпопулярніші на новорічному та різдвяному ринку. Кожна з них відрізняється стилем оформлення:

  • 100% лита хвоя - практично не відрізнити від оригіналу;
  • Поєднання литої хвої і ПВХ - найпопулярніший варіант: гілочки з голочками з плівки розташовуються в «глибині дерева», що робить його більш пишним.
  • Поєднання всіх трьох типів хвої - литий, ПВХ і ліска – дерево виглядає оригінально та по-дизайнерському.

За формою литі ялинки бувають:

  • Класичний А-силует. Форма ялинки максимально нагадує природний варіант. Велика кількість маленьких голочок, крона, об’ємний низ, волохатість – зі сторони може здаватись, що це справжня лісова красуня.
  • Компактна ялинка відрізняється звуженими нижніми ярусами. При цьому пишність і обсяг зберігаються по максимуму. Для квартири струнке деревце відмінний вибір – можна зекономити місце.
  • Дизайнерська ялинка. дерево може бути прикрашене різними кольорами, встановлюватись догори дриґом - все залежить від бажання створити неординарний святковий інтер'єр.