На ринку медичних послуг поняття стоматологічного туризму існує досить давно. Його клієнти – здебільшого пацієнти, які їдуть за гарною усмішкою у закордонні клініки, а вдома не проводять усі процедури через високі ціни. У пошуках адекватного співвідношення вартості та якості, багато іноземців вибирають саме Україну. У нас є величезна кількість стоматологічних центрів, професіональних дантистів, ортодонтів, хірургів та інших спеціалістів, які славляться своїми результатами роботи. До того ж коштують їх послуги в рази дешевше, ніж у більшості європейських країн. Стоматологія в Солом’янському районі Києва стала одним із місць «паломництва», куди люди з різних куточків світу приїжджають за новою усмішкою.

Плюси вітчизняного дентал-туризму

Ціна – не єдине, що приваблює гостей з-за кордону. Поміж переваг стоматологічного туру в Україні також:

  1. Варіативність транспортного сполучення. Залежно від можливостей і потреб, туристи можуть дістатися власним автомобілем, автобусом, літаком, поїздом чи навіть кораблем.
  2. Простота перетину кордону. Для в’їзду в країну не обов’язково оформлювати дозвільну візу. Жителі Європейського Союзу, пострадянських держав, Америки позбавлені проблеми довготривалого збору документів.
  3. Відсутність труднощів спілкування. В більшості клінік можна буде поспілкуватися російською та англійською. Тенденція вивчення англійської, яка спостерігається в останні роки в Україні, також сприяє подоланню мовного бар’єра. До того ж у стоматологічних центрах, де діє програма медичного туризму, персонал (або ж його частина) здебільшого володіє англійською.
  4. Можливість поєднання лікування та відпочинку. Про красу українських земель легенди ходять по всьому світу. Тому не дивно, що туристи обирають саме нас. Адже, крім економії коштів на стоматологічні послуги, з’являється можливість ближче познайомитися з цікавими та незвичними пам’ятками, помилуватися природою, насолодитися колоритом, який присутній у кожному великому місті.

У сфері дентал-туризму є ще один нюанс: якість лікування зубів вища. Це пояснюється тим, що не тільки стоматологи, а й туристичні компанії, які організовують подорож, несуть відповідальність за результат. Саме тому для іноземних пацієнтів вибирають лише кращих лікарів. До того ж, у таких невеликих країнах, як наша, стоматологи набагато більше піклуються про власну репутацію і відповідальніше ставляться до виконання своїх обов'язків.

Перед тим, як турист приїде в клініку, йому надають можливість попередньо поспілкуватися з дантистом, розповісти про проблему, супутні захворювання, висловити власні побажання, поставити будь-які питання. Пацієнту необхідно також зробити рентгенівський знімок або КТ та прислати його електронною поштою. На основі цього стоматолог складе орієнтовний план лікування з приблизним кошторисом та графіком відвідувань.

Коли всі медичні питання вирішено, адміністрація закладу допомагає з організацією поїздки. За потреби надає запрошення клініки для оформлення приватної візи, шукає бюджетний рейс, займається розміщенням та організацією культурного відпочинку.

Джерело: https://slalen.ua