Елементи ліпного декору дизайнери широко використовують при оздобленні інтер’єрів та екстер’єрів різних типів будівель. Найчастіше використовується ліпнина, виготовлена з поліуретану. Асортимент декоративної ліпнини включає:
- карнизи та плінтуси;
- стельові розетки та орнаменти;
- колони та п
’єдестали;
-
консолі та пілястри;
- фасадний декор і т.п.

Продукція Elite Decor Industry

Виробничо-торгове підприємство на протязі двох десятиліть поставляє товари для декору будівель на український ринок, та експортує продукцію до сусідніх країн.
Виробнича база підприємства оснащена сучасним обладнанням. Для виробництва ліпного декору використовується:
- поліуретан;
- HDPS (полімер, що має підвищену щільність).

Споживачам пропонуються різні колекції декору: Gaudi Decor та Harmony, ознайомитися з якими можна на інтернет-ресурсі https://elitedecor.com.ua/ компанії Elite Decor Industry.       
Колекція
Gaudi Decor – це понад 800 зразків ліпнини з поліуретану. Пропонуються елементи в класичному дизайні, та вироби, що гармонійно доповнюють сучасні інтер’єри. Продукція вигідно відрізняється від аналогічних товарів конкурентів рівнем якості та демократичністю цін.
В колекцію
Harmony також входять зразки декору в класичному та сучасному стилі. Простий монтаж виробів з міцного поліуретану дозволяє споживачам виконувати оздоблювальні роботи самостійно. Широкий вибір карнизів, стельових розеток, молдингів, кутових елементів, консолей та інших елементів декору дозволяє реалізовувати самі фантастичні дизайнерські рішення.

Elite Decor Industry гарантує високу якість своєї продукції, бо на підприємстві здійснюється жорсткий контроль всіх етапів виробничого процесу, аж до відвантаження замовникам. Для заохочення клієнтів розроблено гнучку систему знижок, яка поширюється на дилерів гуртових та роздрібних покупців.
Клієнтам онлайн-магазину компанії надається допомога фахівців при підборі необхідних елементів декору. Технологи компанії розробили детальні інструкції, які допомагають самостійно монтувати декоративні профілі.
Всі види продукції в наявності на складі, тому з виконанням замовлень не виникає затримок. Організовано оперативне доставлення товарів у всі регіони країни. Клієнтам гарантується індивідуальний підхід до виконання замовлень та високий рівень сервісу.