Бажання зберегти планету для нащадків, не порушуючи її екологічну рівновагу примушує людей замість звичних джерел живлення, які працюють на природних копалинах, шукати альтернативні способи отримання енергії. Одним з них є використання сонячних автономних електростанцій.

Сонячна енергія останнім часом стає більш популярною серед власників приватних будинків. А краще оцінити всі переваги сонячних систем ви зможете, перейшовши за посиланням Нttps://sun-energy.com.ua/. Адже компанія «Сонячна енергія» – провідний експерт в галузі сонячної енергетики в Україні.

Види сонячних електростанцій

Сонячні панелі поділяються на наступні види:

  • Автономні.
  • Повноцінні.
  • Гібриди.

Автономні панелі наразі вважаються найпопулярнішим видом сонячних батарей. Вони мають відносно невеликі розміри, легкі в експлуатації, забезпечують безперервне електропостачання.

Повноцінні сонячні електростанції, як правило, використовують для того, щоб забезпечувати електроенергією великі об’єкти. Крім того, що вони виробляють постійний та змінний електричний струм, такі електростанції також здатні накопичувати електрику, для використання вночі. Тобто, її використання є цілодобовим.

Переваги даних систем

Чим ще, крім своєї екологічної безпеки, приваблюють споживачів такі установки? Тим, що вони мають мінімальні терміни окупності – це готове рішення для забезпечення електрикою різноманітних об’єктів.

Крім цього сонячні електростанції мають наступні переваги:

  • Простота експлуатації.
  • Можливість модернізації.
  • Тривалий термін служби.
  • Економічна вигода.

Яку систему вибрати?

Покупка конкретної моделі електростанції залежить від потреб установки, а також фінансових можливостей покупця. Система без акумулятора одна з найдешевших, але її використання можливе тільки у світлий час доби. Водночас електростанція з батареями дорожча на 40%, але буде забезпечувати об’єкт електроенергією цілодобово.

Якщо ви хочете отримати повну незалежність від електромереж, то вам краще звернути увагу на автономні сонячні електростанції. Але в такому випадку вам доведеться вкласти більші кошти для установки даного обладнання.

Вибір обладнання передбачає проведення розрахунків його параметрів. Для сонячної автономної електростанції – це визначення номінальної потужності модулів, їх кількості, місткості акумулятора й інших складників.