На сьогоднішній день, ринок кондиціонерів в Україні переповнений різними виробниками, що пропонують майже однакові на перший погляд моделі, які відзначаються здебільшого дизайном чи габаритами. Але якщо поглянути на проблему підбору доброго бюджетного кондиціонера із інверторним двигуном та класичною спліт системою, то вибір стає очевидним — Cooper&hunter.

Саме ця компанія перша поставила до ринку кондиціонери із максимально низькими цінами да габаритами, що дозволило встановлювати їх у екстремально малих приміщеннях, та квартирах студіях загальною площею менш ніж 30 квадратних метрів. У той самий час, компанія поставляє і більш потужні кондиціонери, розраховані на приміщення із квадратурою більш ніж 100 квадратних метрів.

На що звернути увагу

Обираючи кондиціонер в інтернет-магазині Wind, скористуйтесь фільтрами, що полегшують пошук потрібної моделі за вашими потребами. Особливу увагу звертайте на:

  • Тип двигуна кондиціонера. Інверторні системи дозволяють працювати ефективніше та тихіше. Моделі із класичними двигунами значно дешевше.
  • Кількість блоків у спліт-системі. Потреба у мульти-спліт системах переоцінена, зазвичай встановлення двох окремих кондиціонерів спрощує та зменшує вартість робіт, обслуговування та комфорту у використанні.
  • Площу приміщення. Не варто брати «кондиціонер із запасом», адже моделі, що розраховані на більші приміщення будуть помилятися у визначенні температури. Як результат, у приміщенні буде холодніше, ніж встановлено у датчику.
  • Габарити кондиціонера.
  • Його енергоефективність. Визначаються за класами.

Та звісно не варто забувати про дизайн кондиціонера, адже якщо він буде погано вписуватись в існуючий інтер’єр, то це може значно зменшити радість від вдалої покупки.

Чому обирають Copper&Hunter

Кондиціонери купер энд хантер — відзначаються своїми невеликими габаритами. Адже на сьогоднішний день існує ціла лінійка моделей, що при зменшених розмірах можуть обслуговувати приміщення до 70 квадратних метрів.

Окрім того, Cooper&hunter відзначаються своєю ціновою політикою. Серед конкурентів, це найдешевші спліт кондиціонери високої якості.

Серед фірмових характеристик серед відзначити використання озонобезпечного фреону, низький рівень шуму, якісні комплектуючи, та дуже просту систему обслуговування.