Розбіжності в родині – справа звичайна. Навіть після довгих років подружнього життя, партнери можуть не чути і не розуміти один одного. Закриватися або ігнорувати ситуацію – не вирішення проблеми. Важливо розмовляти, прислухатися один до одного, ставитися уважно до всіх слів і дій.

Якщо складно або некомфортно починати бесіду, можна спробувати писати листи, в яких ви будете розповідати про свої почуття і переживання. Якщо зовсім не виходить розібратися самостійно, вам стане в нагоді допомога сімейного психолога.

Спеціаліст вислухає вас і допоможе знайти оптимальні способи вирішення конфліктів. Адже практично всі кризи відбуваються через відсутність відкритих, чесних розмов.

Сімейна психотерапія – це не про окремі потреби. Мова йде про всю родину. Її інтереси, взаємини, форми спілкування та вираження почуттів, емоційну обстановку, зв'язки тощо.

Сімейний психолог допоможе вам знайти варіанти вирішення конфліктів, спираючись на раціональний підхід. Без бурхливих сплесків емоцій.

Вам необхідна допомога сімейного психолога, якщо:

- помічаєте, що конфлікти тільки збільшуються, одна сварка тягне за собою наступну, складно знайти спільну мову;

- є невирішені проблеми сексуального характеру, в ліжку немає пристрасті, ви не отримуєте задоволення;

- будь-хто з партнерів проявляє агресію або будь-якого виду насильство: емоційне, фізичне, психологічне, економічне тощо;

- у стосунках є ревнощі, зради, немає порозуміння;

- ви з партнером регулярно конкуруєте за владу в родині;

- для вас або партнера важливіше не зберегти відносини в гармонії та розумінні, а довести свою правоту. Така позиція стосується навіть дрібниць;

- відбулася зміна соціальних ролей: дружина постійно працює, в той час як усіма домашніми клопотами займається чоловік (це є проблемою тільки в тому випадку, якщо доставляє дискомфорт вам або партнеру);

- ви розумієте, що стосунки стали співзалежними (ви не відчуваєте радості та любові, але страшно залишитися одному, не знаєте, що робити);

- не можете знайти спільну мову з дітьми, а також із партнером у питаннях виховання;

- всі думки занурені в роботу, майбутні проекти тощо, на романтику та вибудовування гармонійних відносин немає сил і часу;

- розумієте, що все веде до розлучення, але ви хочете зберегти сім'ю.

Якщо більшість проблем знайома, задумайтеся над сімейною психотерапією. Фахівець допоможе повернути втрачену пристрасть, гармонію, тепло та розуміння у ваші відносини.

Обирайте психолога на сайті або в мобільному додатку HoldYou. Досвідчений фахівець надасть необхідну підтримку та увагу кожному члену вашої родини.

Ви навчитеся не тільки слухати, а й чути один одного, з повагою ставитися до прохань і слів партнера. А також зможете відкрито проявляти свої емоції та почуття, так, щоб вас розуміли та до вас прислухалися.

Щоб записатися на консультацію, пройдіть реєстрацію на сайті або в додатку. Виберіть психолога із запропонованих, а також дату і час сеансу. Чекайте на дзвінок у зазначений час.