Одним із найвідоміших брендів горілки є Фінляндія. Саме ця компанія виготовляє високоякісний напій, який має насичений смак та аромат. Уперше цей напій з’явився в 1800 році. Саме тоді було розроблено перший перегінний автомат, який використовували для виробництва невеликих партій алкоголю для місцевих жителів. З часом популярність горілки росла. Саме тоді виникла ідея створити ціле виробництво.

Зараз немає ніяких обмежень, тому можлива доставка алкоголю у будь-який куточок країни. Алкоголь стане кращою прикрасою сімейного чи дружнього застілля. Використання сучасних технологій надає можливість пришвидшити процес виробництва. При цьому не втрачається оригінальна якість та смак напою. Він став більш досконалим, насиченим, тому доведеться до смаку навіть найпримхливішим гурманам.

Історія бренду

Процес виробництва алкоголю було вперше запущено ще в 1970 році. При цьому бренд зумів зберегти оригінальні смакові властивості напою з мінімальними змінами. Збереглись інгредієнти. Для виготовлення використовують очищену воду з чистих джерел. При цьому використовуються унікальні технології очистки готового продукту, щоб досягти неймовірного смаку та аромату.

Зараз виробництво проводиться на великих заводах по всьому світу зі збереженням оригінальної рецептури. Це досі той самий фінський алкоголь, який отримав визнання гурманів по всьому світу.

Серед особливостей виготовлення напою варто виділити наступні:

  • Для виготовлення горілки використовується тільки скандинавський різновид зерна. Його врожай значно рідший, проте смакові властивості значно відрізняються від звичайної пшениці. При цьому продукт має унікальні харчові властивості, що надає напою оригінального смаку та зернових нот.
  • Для приготування також використовується очищена джерельна вода. Компанія викупали території, де знаходяться чисті джерела з водою.
  • Процес очищення та переробки займає більше п’ятидесяти годин. За цей час відбувається більше 200 технологічних процесів.

За допомогою сучасних технологій та старовинних рецептів вдається створювати унікальний продукт. Він стане прикрасою будь-якого столу.

Особливості та характеристики напою

Горілка Фінляндія 3 літри – це унікальний за своїми властивостями напій. Він вирізняється неймовірним ароматом з нотами зерна та спецій. У складі відсутні синтетичні компоненті. Це натуральний продукт, у якому немає цукру та домішок.

Смак горілки легкий, але не менш насичений. Він віддає відтінками хліба та горіхів. Щоб відчути весь спектр аромату, варто пити алкоголь охолодженим. Також можна його використовувати у якості доповнення до коктейлів чи інших напоїв. Фінляндія поєднує у собі сучасну якість та давні традиції.