Перерахування електронних грошових коштів, обмін валют онлайн стали звичними для українців. Зараз нікого не дивує отримання заробітку в іноземній валюті або гривнях на електронний гаманець. Готівка давно поступилася місцем для платежів по карті.

В онлайн-обміннику обмін електронних валют можна швидко здійснити, обміняти віртуальні гроші на реальні або навпаки. Операції, які здійснюються на даному сервісі: онлайн перекази між гаманцями основних платіжних систем, банківськими рахунками, а також купівля-продаж готівкової валюти.

Коли необхідний обмін електронної валюти

Швидкий та вигідний обмін електронної валюти потрібен професіоналам-фінансистам (послуги онлайн-сервісу підходять їм завдяки високій швидкості проведення, безпеці та економічності платежів). Оптимальний такий варіант обміну і для простих громадян: вони все частіше використовують «віртуальні» гроші замість звичної гривневої готівки. Ситуації, коли може знадобитися електронний обмін, можуть бути такими:

  • крім звичайних переказів, часто буває необхідно провести обмін валют онлайн за найбільш вигідним курсом. Сервіс здійснює операції з різними грошовими одиницями на кращих умовах;
  • більшість інтернет-магазинів давно перейшли на прийом онлайн-платежів за товари. Причому іноді вигідніше провести оплату ні з банківської карти, а з гаманця певної платіжної системи;
  • закон не забороняє отримувати дохід на е-гаманець або картковий рахунок. А, заробіток, який громадяни одержують віддалено, або в результаті співпраці з закордонними контрагентами, не завжди зручно витрачати безпосередньо. На обмінному сервісі допомагають швидко вивести отримані електронні гроші.

На сайті obmenat.com докладно описаний принцип роботи обмінника.

Переваги онлайн-обмінника

Сервіс безпечний. Безготівкові платежі проводяться миттєво.

Мінімальні комісії в obmenat.co встановлюються завдяки зростанню фінансових потоків.

Для постійних клієнтів передбачена накопичувальна система знижок: можлива економія від 5 до 20% (це залежить від обсягу проведених перекладів).

Реєстрація для отримання послуг онлайн-обмінника не потрібна. Однак, витративши зовсім небагато часу на створення ЛК, в подальшому можна отримати всі привілеї постійного клієнта: доступ до інформації про проведені операції, можливість відстеження статусу заявок.

А по реферальній програмі передбачено нарахування винагороди за кожного залученого клієнта.