Японські клени - унікальні рослини з далекої Азії. Багато садівники вибирають ці рослини, тому що вони просто красиві. Завдяки надзвичайній красі листя, рослини є справжніми перлинами саду, які найкраще виглядають поруч з терасою або доріжкою - ті, якими захоплюються з близької відстані, демонструють всю свою чарівність. Ви зважилися на покупку? Купити японський клен можна в магазині RovinskyGarden, де представлена ​​велика різноманітність видів саджанців японського клена.

Особливості вирощування:

Місце посадки японського клена повинно бути сонячним або злегка притемненим. Також важливо, щоб воно було захищене від вітру. Ці рослини виключно добре себе почувають над водою при слабокислом pH гумусовом грунті - найкраще забезпечити їх постійно вологою, але добре дренованим грунтом. Якщо субстрат занадто піщаний, підготовлений грунт збагачують родючим садовим грунтом. У зв'язку з тим, що коріння кленів розвиваються близько до землі, місце, де вони висаджені, добре замульчувати, створюючи теплоізоляційний шар, який буде виконувати свої функції як влітку, так і взимку. Після посадки не слід пересаджувати мініатюрні клени, так як їх тендітні коріння легко пошкодити.

Пальмовий клен - це чагарник, також відомий як невелике дерево. Це один з найцінніших японських кленів, який можна формувати у вигляді бонсая. Але якщо ви хочете мати готову композицію, можна купити бонсай в магазині RovinskyGarden, з урахуванням особистих переваг і за вигідною ціною. Бонсай має широку крону, червоне листя, яке восени стає золотистим і червоним. Це кущ, який в правильних умовах і в правильному положенні дозволяє насолодитися красою і стати прикрасою будь-якого будинку.

Японські клени привносять в сад дихання східної екзотики, а також мереживні листя і чудові кольори, особливо восени. Вони ефекти протягом усього вегетаційного періоду, навіть коли опадає листя. Дуже мальовничий, останнім часом неймовірно модний чагарник або невелике деревце. У магазині RovinskyGarden є можливість купити японський клен ціна якого доступна і може відрізнятися в залежності від виду саджанця, його зростання і інших особливостей. Скористайтеся привабливими цінами і знижками і оформляйте покупку прямо зараз.