Міжкімнатні двері є невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру, і сильно впливають на дизайн квартири. Вони можуть бути в колір стін і здаватися зовсім непомітними, а можуть притягувати погляд цікавою фактурою та кольором, створюючи декоративний елемент приміщення.

Від чого залежить вибір міжкімнатних дверей

Здавалося б, вибрати міжкімнатні двері нескладно - достатньо, щоб вони вписалися в інтер'єр або просто сподобалися майбутньому господарю. На практиці перед тим, як вибрати двері, потрібно спланувати облаштування кімнати, щоб вибрати найбільш вигідний спосіб відкривання. Іноді не вистачає місця для розпашних дверцят, чи господар бажає навмисно заощадити місце, вибравши модель що складається. Внутрішні двері, представлені на сайті - albero.com.ua/mizhkimnatni, крім свого основного призначення - створення бар'єру між кімнатами - можуть виконувати безліч додаткових функцій, тому їх вибір повинен залежати від місця, де вони будуть встановлені.

Перш ніж відправиться в магазин, в першу чергу необхідно ретельно виміряти дверний отвір, щоб дверцята відповідали йому по ширині, а також продумати конструкцію та спосіб відкривання. Стандартні розсувні моделі найбільш популярні, але для їх відкриття потрібно мати вільний простір з одного боку дверного полотна. Зупинимося детальніше на типах дверей:

  • Розпашні - найпопулярніші і пропоновані в найбільш широкому асортименті. Вони можуть бути одно- і двостулковими.
  • Розсувні - по рейках ковзають один або два елементи двері. Їх фіксують вздовж направляючої, встановленої над дверним отвором. Після відкриття стулка перекриває стіну або поміщається в заховану всередині касету. Розсувні двері добре працюють в приміщеннях, де немає місця для традиційного відкривання.
  • Складні - виготовляються з вузьких панелей шириною в кілька сантиметрів, з'єднаних смугами полотна чи гнучкого пластику, що дозволяє складати їх «гармошкою» на стороні дверного отвору. Виробники пропонують складні моделі з пластику, дерева або деревних плит - суцільні або декоровані вставками зі скла та інших матеріалів.

Підібрати підходящу модель не складе труднощів, так як асортимент представлений практично необмеженою кількістю малюнків, кольорів і матеріалів обробки на ваш вибір.  Найбільш популярними є розпашні одностулкові двері. У них стандартна ширина від 60 до 100 см. Правильний вибір міжкімнатних дверей дозволить нам насолодитися повністю функціональним, комфортним і естетичним інтер'єром.