Створення сайту - це не тільки ексклюзивний дизайн та унікальний, інформативний контент. Для успішного ведення бізнесу цього далеко недостатньо. Для того щоб бізнес проквітав і приносив плоди у вигляді фінансового достатку, ваш інтернет-ресурс повинні шукати та знаходити! З огляду на, що близько 90% відвідувачів мережі Інтернет знаходять цікаві сайти через запити пошукових систем, необхідно, щоб ваш сайт знаходився «на вершині айсберга». Звичайно ж, ви самі неодноразово користувалися саме такими пошуковими системами, як Гугл, Яндекс, Рамблер та іншими, тому місце розташування вашого сайту в пошуковій видачі - це головний фактор актуальності, популяризації, частоти запитів і відвідування.

Що потрібно зробити, щоб ваш сайт був помітний та цікавий мільйонам? Тільки професійна команда фахівців зможе здійснити просування сайту таким чином, щоб це призвело до поставленої мети. Команда фахівців IST.Group може вирішити вашу проблему з просуванням інтернет-ресурсу в мережі Інтернет, впроваджуючи при цьому актуальні інноваційні методи з метою просування вашого бізнесу.

Переважна більшість користувачів відвідують тільки перші дві сторінки пошуку за ключовими запитами, менший відсоток відкривають тільки перших 10 результатів видачі. Таким чином, важливо, щоб сайт вашої компанії або організації займав передові місця в пошуковій системі. Це дозволить охопити більшу кількість цільової аудиторії, яка цікавиться вашим продуктом, товарами або послугами. Команда розробників IST.Group зробить все для того, що ваш інтернет-ресурс знаходився в ТОПі запитів, незважаючи на те, що просування сайту є динамічним процесом, який займає певну кількість часу.

Наші фахівці зосереджені на тому, щоб правильно та ефективно здійснити просування сайтів, за допомогою якого ваш бізнес здобуде потік постійних користувачів, споживачів, що збільшить продажі послуг і поліпшить просування бренду в цілому. Також наші фахівці беруть до уваги популярність тематик конкуруючих фірм, щоб визначитися з вибором напрямку просування вашого сайту.

Окрім сайту для високої продуктивності роботи бізнесу потрібне відповідне програмне забезпечення. Наша компанія також надає послуги створення програм https://istec.com.ua/uk/napisannya-program/ для різних галузей бізнесу. У наш час все більше бізнесів відчувають вплив автоматизації, ті функції, які 10 років тому виконувала людина зараз може виконувати програма, тому бізнесу потрібно бути більш гнучким до програмних рішень та пристосовуватися до сучасних реалій. Яскравим прикладом нашої роботи є програма для ріелторів IST.Realtor, яка дозволила багатьом агентствам нерухомості автоматизувати свій облік об'єктів та підвищити продуктивність працівників.

Якщо ви хочете просувати свій бізнес за допомогою розкрутки інтернет-ресурсу, фахівці IST.Group нададуть такі послуги:

  • SEO-оптимізація;

  • Просування за допомогою контекстної реклами;

  • Просування в соціальних мережах;

  • SЕО-аудит і наповнення текстами з ключовими запитами сайту.