Установка пластикових вікон, виконана за всіма правилами, вирішує безліч проблем: в приміщенні зберігається тепло, туди не проникає вуличний шум і пил, зводиться до нуля ймовірність протягів. А ось невірний монтаж систем з ПВХ може завдати великої шкоди квартирі - від появи цвілі на укосах до безпосереднього руйнування віконних рам. На жаль, не всі дефекти виявляються відразу (наприклад, зазори, усадка або продування). Спостерігаючи за роботою монтажної бригади або приймаючи рішення про самостійну установці, враховуйте наступні моменти.

Пройшовши за посиланням https://winmart.com.ua/, ви зможете замовити виготовлення та установку якісних вікон для вашого дому!

Основні етапи установки віконних блоків

1. Зняття вимірів віконного отвору.

2. Підготовка робочої поверхні отвору для надійного монтажу конструкції.

3. Установка і закріплення рами.

4. Ущільнення стиків, герметизація швів.

5. Облаштування віконної фурнітури і укосів, монтаж підвіконь.

Суворе виконання всіх цих пунктів гарантує довгий термін експлуатації пластикового вікна. Монтаж, вироблений в поспіху, із застосуванням неякісних комплектуючих, значно погіршить тепло- і шумоізоляційні характеристики віконної системи.

Головні помилки і недоліки при монтажі вікон із ПВХ

Які ж помилки найчастіше відбуваються монтажниками або любителями проводити встановлення пластикових систем своїми руками?

  • Неправильний демонтаж старих вікон. Перш ніж почати установку нових конструкцій, рекомендується звільнити отвір від різного сміття - дрантя, залишків деревини, старого розчину та ін. Крім того, що сміття розмокає від вологи, пропускаючи її в приміщення, воно заважає зчепленню монтажної піни зі стіною. А це - одна з основних причин продування.
  • Невірні виміри. Конструкція вийшла дуже велика? У такому разі не залишиться місця для ізоляції, підвіконня й відливу. Якщо ПВХ-вікна вийшли занадто маленькі, кріпильні елементи будуть відчувати підвищене навантаження, а при сильному вітрі стики розгерметизовуються.
  • Профіль слабо прикріплений до стіни. Якщо для його фіксації використано мало анкерів\дюбелів, вікна зміщуються, внаслідок чого може деформуватися рама. У підсумку на стеклах виникає конденсат, склопакети продуваються, розпушується ущільнювач. Тому, крім кріплення конструкції тільки по бічних сторонах, її потрібно кріпити також до верхнього і нижнього укосів.
  • Недостатнє заповнення стиків монтажною піною. Внаслідок цієї помилки утворюються так звані містки холоду, що сприяють втраті тепла в приміщенні, пропускання вологи і виникнення цвілі. Так що при заміні пластикових вікон піну потрібно застосовувати дуже акуратно і домагатися щільного заповнення зазорів між укосом і рамою.