Фасадні роботи є невід'ємною частиною при зведенні будівлі, її ремонті або реконструкції. Неможливо навести порядок всередині будинку і проігнорувати його оформлення ззовні. Якісне облицювання – надійний захист будівель від руйнівного впливу факторів зовнішнього середовища протягом багатьох років. Зазнаючи різких перепадів температур, впливу сильних злив, шкідливих викидів в атмосферу, фасади з часом стають непридатними. Своєчасні, якісно виконані фасадні роботи не тільки зроблять будівлю візуально привабливою, але й збережуть експлуатаційні характеристики її конструкцій, подовжать термін служби, допоможуть зберегти затишок в домі. Замовити фасадні роботи можна на сайті https://kskhouse.com.ua/facade-works/, де ви також зможете отримати детальну консультацію щодо різних послуг компанії КСК House.

Види фасадних робіт

Фасадні роботи краще довірити досвідченим спеціалістам. Вони без проблем працюють на різних висотах, мають спеціальне обладнання для різних видів робіт будь-якої складності. До основних видів фасадних робіт відносять наступні:

  • Штукатурка;

  • Фарбування фасадів;

  • Декоративні роботи;

  • Утеплення фасадів;

  • Клінінгові послуги (очищення та миття).

Капітальний ремонт фасаду

Ремонт фасаду будинку включає цілий комплекс заходів, спрямований на покращення технічних та естетичних його характеристик. Більш детально про особливості даного виду робіт можна прочитати на сайті https://kskhouse.com.ua/facade-renovation/. Фасад потребує капітального ремонту у тих випадках, коли:

  • Утеплювач вичерпав свій ресурс;

  • Пошкоджені шви між плитами;

  • Волога потрапляє на стіни через пошкоджене облицювання;

  • Є потреба у ремонті водостоку.

Повний фронт робіт буде визначений під час детальної оцінки стану фасаду будинку. Капремонт рекомендовано починати, коли пошкоджено 35 відсотків облицювання.

Реконструкція фасаду старої будівлі необхідна для підтримання фасадів будинків у нормальному технічному стані, також вона допомагає зберегти їх архітектурно-естетичний вигляд та забезпечити безпеку мешканцям та пішоходам.

Утеплення фасадів

Якісне утеплення фасаду допоможе не тільки зробити домівку затишною, а ще й значно знизить ваші видатки на опалення. Замовляйте утеплення на сайті https://kskhouse.com.ua/house-insulation/, і спеціалісти виконають усі необхідні роботи правильно, якісно та швидко. Утеплення заміського будинку чи квартири – дуже важлива річ, бо це істотно впливає на рівень комфорту мешканців. Якщо вас зупиняє ціна, то можна розглянути бюджетне утеплення будинків за допомогою скловати та ековати.