Знайти справді універсальну красиву коляску не просто. Вам необхідно проглянути ринок дитячих товарів і вивчити всі характеристики. І щоб модель відповідала смаку та була добре функціональна. Ми виокремили один з польських брендів, який на нашу думку, заслуговує на увагу.

Espiro - це бренд польської компанії Baby Design. Хоча це доволі молода марка, але вже довела, що це якісні товари для дітей, які гарантують безпеку за демократичними цінами.

Дитячі коляски 4-х категорій. У лінійці товарів ви знайдете коляски 2 в 1, які зручні як і для новонароджених, так і для діток від пів років. Окремі прогулянкові, а також є 4-ох і 3-і моделі візочків. Всі моделі виконані згідно високих міжнародних стандартів та засвідчені сертифікатами, які гарантують безпеку та на якість матеріалів.

Гарантування безпечного і відповідного розвитку дитини місія компанії. Анатомічна правильна форма в колясках Espiro засвідчена педіатрами інститути Матері і дитини.

Бренд Еспіро підходить як для гамірного міста, так і для затишного передмістя. Коляски маневрені та добре прохідні. Універсальність матеріалів коляски забезпечує захист в будь-яку пору року. Колеса великого діаметру, утеплені чохли, все для захисту і комфорту крихітки.

На які моделі слід звернути увагу

Коляска 2 в 1 ESPIRO NEXT MELANGE - цікава модель особливого дизайну. Поєднання вишуканості, надійності та функціональності. Використання інноваційних технологій Espiro - це продумана конструкція з вологовідштовхувальним матеріалом і захистом від УФ випромінювання. Коляска для прогулянок і в сонце і в дощ. В комплектації все необхідне, тому ви завжди готові до різних умов. А щоб можна було поставити каву, є зручний підстаканник.

Якісна коляска Espiro Magic PRO NEW від півроку і до 3-ох років забезпечує комфортну подорож як вам, так і малюку. В будь яку пору року ви із задоволенням будете прогулюватися парками. Все це завдяки легкому алюмінієвому шасі та хорошим колесам.

Навіть коли малюк всередині, коляску можна легко перенести. В ліфт візочок легко проходить, в супермаркетах маневреність і хорошо прохідність по тротуарах. Передні колеса поворотні блокуються при натисканні на педаль-стопор.

Заглядайте на наш сайт та звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть підтримку та консультацію. Переходьте за посиланням https://www.mybuy24.net/ua/, в категорії дитячі коляски можна вибрати бренд Espiro.