Особливістю міжкімнатних дверних конструкцій є більш низька ізоляція від звуку. Слідуючи особливим правилам, можна значно підвищити звукоізоляційні властивості на міжкімнатні двері львів ціна. Результат залежить від особливостей конструкції та процесу монтажу.

Розсувні двері бувають двох видів:

  • пересуваються всередині стін (так звані зникаючі);
  • пересуваються уздовж стін.

Перші відрізняються більш високим рівнем звукоізоляції. Пересуваючись уздовж стін конструкції, передбачають наявність великих зазорів для полегшення процесу відкривання-закривання. Для підвищення звукоізоляції, можна здійснити наступні дії:

  • замінити плінтус для зменшення зазору між стіною та дверима;
  • використовувати спеціальні вставки для зменшення зазору між дверима та стелею;
  • щілину між полотном та стіною можна зменшити, використовуючи особливі дверні щіткові ущільнювачі,  їх слід наклеїти на прихований трек планки та наличники.

Можна піти легшим шляхом: купити металопластикові вікна львів або придбати готові розсувні конструкції на основі "сендвіч-панелей". Їх рівень звукоізоляції досягає 50 децибел. В основному такі двері встановлюють в офісних приміщеннях, вони досить важкі і коштують недешево. Використовуючи матеріали нового покоління, можна з легкістю здійснити звукоізоляцію міжкімнатних конструкцій і при цьому істотно заощадити.

Самостійне виконання звукоізоляції

  • Робота значно спрощується при застосуванні спеціальних плит з високим ступенем звукопоглинання. За допомогою мастики вони наклеюються на поверхню двері, впритул один до іншого. Для обробки можна скористатися будь-яким типом декоративних матеріалів.
  • По всьому периметру наклеюється ущільнювач. Треба стежити, щоб величина зазору між полотном та дверною коробкою не перевищувала 1 мм. Ущільнювальним матеріалом може служити порожнистий, гумовий, профільний шнур, також можна купити ролокасети у львові.