Парфуми з ароматом квітки лотоса - це композиція, яка безперечно виділяється ароматом цієї екзотичної рослини. У східних культурах це символ чистоти, краси та божественності. Це в першу чергу рослина, необхідна для культури Індії в основних релігіях, таких як індуїзм і буддизм.

Парфуми з квіткою лотоса, пропоновані на сайті https://dpukraine.com/nisheva-parfumeriya/  - це в першу чергу композиції для жінок, які цінують ніжні, тонкі, злегка солодкі аромати. Квітка лотоса в парфумах добре поєднується з фруктовими нотами, такими як диня або ананас. У дещо м’якшому варіанті квітка лотоса поєднується з нотами зеленого чаю, створюючи тонке, але довговічне ціле. У нашому списку найцікавіших ароматів представлені парфуми з нотою квітки лотоса, які доступні в інтернет-магазині:

1. Чорна орхідея Том Форд

Аромат квітки лотоса з'являється в одній з найвідоміших композицій Тома Форда - Black Orchid, в центрі якої явно домінує спокуслива нота назви чорна орхідея. Східно-квітковий аромат являє собою поєднання трюфеля, гарденії та чорної смородини у початковій частині, із серцем у формі орхідеї, спецій, фруктових нот, жасмину та лотоса, завершується базовими акордами мексиканських нот - шоколад, пачулі, ваніль, ладан, сандалове дерево, ветивер і білий мускус.

2. Ейфорія Calvin Klein

Аромат із відтінком лотоса також є культовою Euphoria від Calvin Klein. Створена для впевнених у собі жінок, ця парфумована вода спокушає вас розкрити її екзотичним ароматом граната, щоб потім перетворитися на акорди лотоса та орхідеї. Все це засновано на спокусливих ароматах фіалки, амбри, мускусу і червоного дерева.

3. Яскравий кришталевий Версаче

Нотки квітки лотоса також можна знайти в туалетній воді Versace Bright Crystal, яка є квінтесенцією шику, чудового стилю та неповторної елегантності цього італійського будинку моди. У чуттєвих, квітково-фруктових парфумах ви знайдете акорди граната, квіткові акценти півонії, магнолії та квітки лотоса, доповнені базовими акцентами мускусу та амбри.

4. Chanel Allure

Квіткова, з сильним ванільним акцентом, парфумована вода Chanel — це розкішна і сексуальна композиція для індивідуалістів і романтиків. Творець Chanel Allure Жак Польж поєднав ноти лимона, бергамоту, мандарина, персика і маракуї з жасмином, водяною лілією, жимолостью, фрезією, магнолією, травневою трояндою, півонією і апельсиновим цвітом, доповнивши ціле базовими акордами, у вигляді сандалового дерева ветивер, ваніль, пачулі і амбра.