трава ашваганда

Лікувальні трави позитивно впливають на стан нашого організму: вони здатні посприяти швидшому одужанню, підтримувати імунітет та допомагати побороти різноманітні хвороби. Для кожного захворювання існує своя спеціалізована трава, яка здатна допомогти організму впоратися з негативними наслідками та полегшити перебіг хвороби.

Трава ашваганда перекладається як "зимова вишня". Вона має антистресову дію, багата на анаптогени, а також здатна заспокоїти нервову систему і перешкоджати надмірне внутрішнє напруження. Її використовують при тривожних розладах, обсесивно-компульсивному розладі, а також при порушеннях сну.

Індійська трава ашваганда: в чому її особливості та переваги

Аюрведична ашваганда допомагає нормалізувати роботу гормональної системи, а також позитивно впливає на функціонування щитовидної залози. Препарат ашваганда здатен захистити організм від негативних факторів навколишнього середовища, підвищити працездатність органів та застерегти організм від дисбалансу. Окрім цього, трава сприяє покращенню обмінних процесів, що позитивно відображається на самопочутті людини.

Екстракт Ashwagandha має протизапальну дію, лікує синдром неспокійних ніг, остеоартрит та аутоімунні захворювання. Препарат здатен покращити репродуктивну функцію у чоловіків – він збільшує кількість сперматозоїдів та прискорює їх рухливість. Жінкам препарат допомагає при анемії та збільшує сексуальний потяг при зменшеному лібідо.

Що лікує аптечна ашвагандха

Індійський женьшень здатен побороти такі захворювання, як:

  • Ревматоїдний артрит;
  • Захворювання спинного мозку;
  • Запалення м'язової тканини;
  • Тривожні розлади;
  • Біль у спині;
  • Порушення функціонування щитовидної залози;
  • Простудні захворювання;
  • Бронхіт, астму.

Окрім цього, препарат допомагає зніти менструальний біль, стабілізувати цукор в крові, знизити рівень холестерину, покращити здатність концентрувати увагу.

Де можна купити траву ашваганда у Києві?

В інтернет-магазині "Світове Дерево" https://svitovederevo.com.ua ви знайдете безліч корисної та здорової продукції для підтримки організму по доступним цінам. Весь товар на сайті сертифікований та має гарантію якості від виробника. Обираючи якісні препарати, ви допоможете своїй імунній системі побороти хвороби та значно покращите своє самопочуття.