Професійна СПА косметика, яка використовується фахівцями у SPA салонах, суттєво відрізняється від широкого загалу доступних засобів. Такої косметики не купиш у магазині, і навіть рідко зустрінеш у звичайних салонах краси. Такі засоби відрізняються складом, мають високу ефективність, а також багатоступінчастий цикл застосування. Косметика для СПА салонів часто виготовляється на контрактному виробництві косметики.

Найкраща українська косметика для спа салонів в широкому асортименті представлена на сайті і інтернет-магазину tanoya.ua!

Яка професійна косметика застосовується у СПА салонах

Якщо розділити косметичні засоби по сферах застосування, то в салонах SPA використовуються 2 основні категорії: косметика для обличчя та тіла. У першу входять різні скраби, маски, креми, олії, лосьйони, сироватки та інше. Друга категорія має приблизно ті ж засоби, однак, призначені для іншої галузі застосування. Крім того, є ще й СПА косметика для волосся.

Щоб зрозуміти, які особливості включає СПА косметика, краще звернути увагу на її відмінність від мас-маркету. Це склад, призначення, властивості та метод застосування. Наприклад, засоби, що використовуються в салонах СПА, містять від 30% до 100% натуральних компонентів.

SPA косметика та звичайні засоби: у чому різниця

Насамперед професійна косметика має бути ефективною. Обов'язково на досить високому рівні. Цикл застосування краще розбити на 5-7 етапів і весь курс проводиться під наглядом фахівця з відповідною медичною освітою.

Повертаючись до складу, можна додати, що салонна косметика може містити широкий перелік компонентів. Наприклад, екстракти рослин і водоростей, ефірні олії, базові олії, лікувальні грязі та інше. Як бачите, багато компонентів винятково натуральні. Існує косметика, яка абсолютно не містить парабени та феноксиетанол, які є синтетичними консервантами.

Таку косметику неможливо знайти на полицях супермаркетів, оскільки вона часто є ексклюзивною. Це забезпечує контрактне виробництво косметики, яким користуються багато SPA мереж та окремі салони. Також існує і доглядова СПА косметика, що призначається для самостійного використання після відвідування салону. Вона теж відрізняється від тієї, яку використовують фахівці, проте трохи в іншому ключі.

Засоби для домашнього догляду паралельно з професійною лінією є в кожному СПА салоні. Вони також мають у складі високий вміст натуральних компонентів, проте відрізняються методом застосування та, як правило, більш універсальні.