Щітки склоочисника при поганій видимості на дорозі видаляють бруд та опади на лобовому склі та забезпечують безпеку для кожного водія. Найкращий час для заміни щіток – це коли кожна спроба очищення вітрового скла закінчується смугами, що обмежують видимість. Навіть якщо вони знаходяться за межами основного поля зору, варто поцікавитися станом цього елемента обладнання, оскільки дуже ймовірно, що щітки потребують заміни. Вам потрібні щітки склоочисника? Переходьте на сайт: dvorniki24.com.ua інтернет магазину Двірники 24, де представлений каталог з вибором підбору щіток склоочисника по марці авто. Магазин Двірники 24 є офіційним представником відомих виробників, тому гарантує якість та найвигідніші ціни без переплат. Якщо ви бажаєте придбати новий комплект щіток для свого автомобіля, вам необхідно звернути увагу на кілька найважливіших параметрів:

  • Основний фактор, який потрібно враховувати - це довжина щіток (тоді робота двірників буде підігнана під розмір вікна, що очищається). Це значення можна легко виміряти самостійно або скористатися каталогом вибраного виробника, який зазвичай містить інформацію про модель, для якої призначені конкретні двірники.
  • Спосіб кріплення двірників, хоча часто самі виробники ставлять відповідні перехідники в комплект, щоб ви могли безперешкодно користуватися їх продуктом.
  • Вибір моделі, в якій гумові елементи матимуть домішку графіту, а не гуми (це безпосередньо впливає на їхню функціональність).

Види щіток склоочисника бувають двох типів - плоскі та гнучкі.

Основні відмінності:

  • Плоскі моделі (також звані аеродинамічні) відрізняються від гнучких (скелетних) версій, у тому числі тим, що: вони мають більший термін служби, але й вищу ціну, аеродинамічні характеристики забезпечують кращі робочі параметри на високих швидкостях.
  • Гнучкі двірники дають користувачеві можливість замінити саму гуму, що є більш економічним та зручним рішенням для гаманця водія. Також гнучкі моделі мають механічний притиск до скла, але їхня функціональність нижча, ніж у плоских щіток.

Отже, орієнтуватися при виборі можна як за параметрами міцності, терміну служби та точності експлуатації, так і за ціною. Інтернет магазин Двірники 24 пропонує великий вибір продукції з описом технічних параметрів, доступні ціни, доставку по країні. Скористайтеся вигодою зараз!