Сьогодні особливою популярністю користуються машини з гарною прохідністю ⎼ позашляховики, кросовери та SUV. І якщо хочете собі авто, яке зможе впоратися з будь-якими вибоїнами, то саме час купити Фольцваген Тігуан на сервісі OLX. А чим відрізняються найпопулярніші типи кузова і що краще, спробуємо розібратися прямо зараз.

Чим SUV краще за позашляховик?

Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти, чим відрізняються ці два типи авто. Sport Utility Vehicle (спортивно-утилітарний транспортний засіб) є повноцінним позашляховиком з повним приводом. Останній може підключатися або бути постійним. Ці машини — справжні всюдиходи, які не бояться ні бруду, ні вибоїн. Вони мають власну або єдину з більшими автомобілями платформу.

А ось кросовери мають в основному лише зовнішню схожість із SUV. Справа в тому, що в кросоверах використовується легкове шасі, таким чином, прохідність цього типу авто більше здається, ніж є насправді. По суті це ті ж легкові машини, що мають трохи більш розвинені здібності та чудовий дорожній просвіт.

А чи є плюси позашляховика?

Найголовніша перевага цих автомобілів – більш доступна вартість у порівнянні зі спортивно-утилітарними автомобілями. При цьому прохідність цього автомобіля краща, ніж у простого седана, також плюсом є і повний привід. В принципі, якщо кошти обмежені і не вистачає на авто SUV, то кросовер стане гарною альтернативою для міста, але за умови, що більша частина поїздок здійснюватиметься асфальтованими дорогами.

Купівля авто ⎼ це завжди хвилююче, і в цьому питанні не може бути дрібниць. Щоб купити дійсно підхожий автомобіль, обов'язково дізнайтесь максимум про вибрані моделі. Якщо плануєте придбати вживаний транспортний засіб, то перевірте його не лише на СТО, а й за спеціальними базами, що дозволяють дізнатися історію машини та чи чиста вона юридично.