Різні завдання покликане вирішувати в рекламній справі для зовнішнього застосування все сьогоднішнє різноманіття типів, видів і підтипів конструкцій. Однак все носії інформації рекламного характеру незалежно від методів їх розміщення і розмірів конструкцій можна об'єднати в ряд функціональних груп. Це можуть бути медіа-носії, іміджеві конструкції, покажчики або навіть брендування автомобілів на Magicgroup.com.ua.

Служити покажчиком може звичайна вивіска, рекламний щит, штендер або інша рекламна конструкція, яка служить для полегшення пошуку фірми або установи і розташована поблизу них. Будь-яка стандартна конструкція, покликана просувати на ринку послуги або товари і охопити цільову аудиторію, на якій розміщена рекламна інформація, може виступати в якості медіа-носія. Іміджева конструкція повинна бути обов'язково оригінальною і стильною рекламною конструкцією, виготовленою строго відповідно до побажань індивідуального замовника. Для будь-якої установи або підприємства це своєрідна візитна картка. Йдеться про дахові установки, лайтбокси, дюралайти, неонові або світлодіодні вивіски, об'ємні букви, замовлені на http://magicgroup.com.ua/obemnyie-bukvyi/ в компанії Магик.

Колосальні потоки інформації, які в сучасному мегаполісі обрушуються на людину, особливо в центрі його, практично виключають можливість на чомусь конкретному зосередити свій погляд або просто зупинитися. Тому двом основним вимогам повинні відповідати конструкції зовнішньої реклами. «Кидатися в очі» повинні будь-які рекламні носії. Це означає, що знаходяться під постійним тиском всіляких рекламних носіїв люди, неодмінно повинні саме вашу рекламну конструкцію виділити з маси подібних. Реклама, як і безпосередньо рекламний носій, повинні бути обов'язково запам'ятовуються. Таким чином, важливо виготовити образ, який людині запам'ятається настільки і западе в душу, що в свідомості буде відтворюватися автоматично при мінімальному нагадуванні.