Фірмові магазини Goldi в стильному чорно-білому оформленні важко не помітити. Тим паче, що нині вони є практично в кожному популярному ТРЦ у більшості великих міст України. Чий це бренд? Де відшивають одяг торгової марки та наскільки якісним він є? Такі питання цікавлять все більше українців, тим паче що позитивні відгуки про Goldi все частіше з’являються на різних онлайн-ресурсах.

Де виготовляють одяг Goldi?

В більшості торгових центрів магазини Goldi розташовуються по сусідству з іменитими європейськими брендами. Тож у багатьох навіть сумнівів не виникає в тому, що це західна торгова марка. А стильне оформлення магазину й модні речі в колекції тільки підсилюють це враження. Насправді ж Goldi заснував Олег Червонюк — підприємець з Рівного.

До сьогоднішнього успіху й популярності компанія йшла крок за кроком, починаючи з 1990-х років. Прогулюючись зараз магазинами бренду, примірюючи новинки з останніх колекцій, важко повірити, що якихось 15 років тому речі Голді продавали тільки на міських ринках.

Всі ці роки компанія вивчала український і світовий ринок, роботу найвідоміших брендів одягу та підприємств, які займаються виготовленням тканин. Зрештою Олег Червонюк, зібравши досвід світових компаній, ризикнув і втілив знання на власному підприємстві. Так на ринку з’явився бренд модного одягу Goldi, який відшивається у Рівному, але виглядає так, ніби це товар якогось відомого європейського дизайнера.

Як Goldi вдалося стати конкурентом H&M?

Останні декілька років назву Голді все частіше згадують в одному списку з H&M та деякими іншими популярними європейськими торговими марками. Та й одяг українського виробника на вітчизняному ринку набирає все більшої популярності. Навіть ті, хто раніше принципово вибирав західні бренди, тепер все частіше стають клієнтами Голді. І цьому є цілком зрозумілі причини:

  • в колекціях українського виробника відтворені світові модні тенденції, одяг виглядає стильно;
  • речі Goldi пошиті якісно з добротних матеріалів — тканини для своїх колекцій підприємство виготовляє та фарбує самостійно;
  • ціни на вітчизняний товар відчутно нижчі, ніж на імпорт, а якість українського одягу часто краща, ніж у деяких європейських чи турецьких виробників.

А ще вітчизняне підприємство краще розуміє й відчуває актуальні потреби українців. Так, наприклад, свого часу з’явилася колекція стильного повсякденного одягу з патріотичними принтами й написами, яку розкупили практично миттєво.